comScore

Galatasaray Galatasaray

Açıkladı: "Falcao ile görüştüğünü öğrendim"

27 Ocak 2021, Çarşamba 20:36
Açıkladı:

Millonarios Başkanı Gustavo Serpa'nın Falcao ile görüştüğü açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da sakatlığı nedeniyle İspanya'da tedavisini sürdüren Falcao'nun geleceği hakkında yeni bir açıklama daha geldi. 

Geçtiğimiz günlerde basına açıklama yapan Millonarios Kulübü Başkanı Gustavo Serpa, Falcao'yu transfer etme hayalini açıklamıştı. Gustavo Serpa'nın şu anda Falcao ile görüştüğü iddia edildi. 
Gazeteci Julio Sanchez, Millonarios Başkanı Gustavo Serpa'nın Falcao ile görüştüğünü söyledi. Julio Sanchez, "Aldığım bilgiler, Gustavo Serpa'nın şu anda tedavisini sürdüren Falcao ile görüştüğünü, oyuncunun sağlık durumu ve transferiyle yakından ilgilendiği yönünde. Serpa'nın Falcao ile görüştüğünü öğrendim." dedi. 
 

Falcao, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Kolombiya basınından Caracol Radio'ya açıklamalarda bulunan Gustavo Serpa, "Falcao'yu her gün Millonarios'a getirme ihtimalini hayal ediyorum. Onunla bir defa görüştüm ve transfer sadece onun isteğine bağlı" dedi.

KOLOMBİYA MİLLİ TAKMI TEKNİK DİREKTÖRÜ
RUEDA


En hızlı şekilde Falcao'nun iyileşmesini dilemeliyiz. En kısa sürede Falcao'yu yeniden sahalarda görmek istiyoruz. Rekabet ve tecrübe açısından Falcao'nun Milli Takım'da olması önemli. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"