comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak'tan transfer ve Ndiaye açıklaması

27 Ocak 2018, Cumartesi 21:28
Abdürrahim Albayrak'tan transfer ve Ndiaye açıklaması

Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Osmanlıspor maçının ardından Ndiaye ve transfer konularına açıklık getirdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 19. haftasında sahasında konuk ettiği Osmanlıspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

"NDİAYE GİTMEK İSTEDİ"
Ndiaye gitmek istediğini, teklifin cazip olduğunu söyledi. Hocamız da bizim sana ihtiyacımız var dedi. Hocamız da evine gönderdi. Fatih hoca bir baba şevkatiyle davrandı. Telefonum da burada dedi hatta, 24 saat beni arayabilirsin dedi. 

"CİDDİ TEKLİFLER VAR"

Ciddi teklifler var. Futbolcularımız gitmek istiyorsa kimseyi zorla tutamazsınız. Galatsaaray'ın menfaatleri doğrultusunda neyi gerektiriyorsa onun için çalışıyoruz. Çarşamba gününe kadar ne olacağını göreceğiz bakalım. 


Galatasaray transfer yapacak mı?


Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili konuşan Abdürrahim Albayrak'tan flaş açıklamalar! Albayrak, "Transfer tabi ki düşünüyoruz. Bugün de bir görüşmem olacak. İlk önce 4 aydır paralarını alamayan futbolcu kardeşlerimizin işini çözmemiz lazım. Fatih hoca takıma güveniyor. Gomis'le ilgili sıkıntı yok. Kendisiyle maçtan sonra da konuştuk. Zaten golden sonra parayla sıkıntım yok dedi." ifadelerini kullandı. 

Abdürrahim Albayrak son olarak Belhanda'ya teklif var mı sorusuna, "Bazı futbolcularımıza teklif olabilir ve bu normaldir." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)