comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak'tan sert tepki: 'Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz.'

22 Ocak 2018, Pazartesi 23:07
Abdürrahim Albayrak'tan sert tepki: 'Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz.'

Abdürrahim Albayrak, Kayserispor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da yeni Başkan Mustafa Cengiz'in yönetiminde Sportif A.Ş'de yer alacak olan Abdürrahim Albayrak, Kayserispor maçı sonrasında beIN Sports'a bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

"HENÜZ BAŞKANIMIZ MAZBATAYI ALMADI"
Mustafa Cengiz başkanımız henüz mazbatayı almadı. Mazbatayı aldıktan sonra Allah'ın izniyle her şey şekillenecek. 

"BU MAÇTAN ÇOK KORKUYORDUM"

Bu akşam hakikaten bir sınav maçı seyrettim. Bu maçtan çok korkuyordum. Kayserispor Türkiye'nin en iyi takımlardan birisi. Bu akşam 13 puan gibi 3 puan aldık. Sevgili Fatih Terim hocama, sonra da futbolcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Camiamızın ihtiyacı olan bir galibiyetti. 


Galatasaray transfer yapacak mı?


Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili konuşan Abdürrahim Albayrak, "Transferle ilgili henüz konuşmadık. Çünkü başkanımız mazbatayı almadı. Bu tip şeylere girmiyoruz. Ondan sonra hoca ile konuşacağız. İhtiyaç neyse hocanın talebi doğrultusunda ona göre gerekeni yapacağız." ifadelerini kullandı. 


Galatasaray'da futbolcuların alacakları ödenmedi mi?


Galatasaray'da Gomis ve futbolcuların alacaklarının ödenmediği yönündeki haberler hakkında konuşan Abdürrahim Albayrak, "Mustafa Başkan doğru söylemiş. Ne zannediyorlar? Galatasaray 5 milyon euro'yu mu ödemeyeceğiz? Bunları haber yaptıranlara üzülüyorum. Şu anda her şey eski başkana aitti. Neden yeni seçilen, daha mazbatasını almayan yönetimi böyle haber yaptırmak doğru değil. Ancak ben bir Galatasaraylıyım. Galatasaray değil, 5 milyon euro'yu ödeyememek, 50 milyon euro'ları ödemiştir. Galatasaray'da kimsenin parası kalmaz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)