comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak'tan seçim sonrası ilk sözler ve Beşiktaş itirafı

21 Ocak 2018, Pazar 00:01
Abdürrahim Albayrak'tan seçim sonrası ilk sözler ve Beşiktaş itirafı

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in başkan olmasıyla birlikte yeniden göreve gelen Abdürrahim Albayrak önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da seçimden önce Mustafa Cengiz'in göreve geleceğini açıkladığı Abdürrahim Albayrak, Mustafa Cengiz'in seçimi kazanmasının ardından Galatasaray cemiyetinde bu zaferi birlikte kutladılar. Abdürrahim Albayrak seçim sonrasında Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu. 

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK'TAN SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA
"Seçimin Galatasaray camiasına ve Türk futboluna hayırlı olmasını dileyen Abdürrahim Albayrak, "Kaçtı dediler, kaçmadık işte. Serum şişesiyle beraber 43 tane dikişle hastaneden kaçıp maça giden bir adamım. Sadece hastaneden kaçtım ben. Galatsaaray'da hiçbir şekilde görevden kaçmam." diye konuştu. "

BEŞİKTAŞ İTİRAFI

Abdürrahim Albayrak bu sezon da Allah'ın izniyle şampiyon olacaklarını fakat çok zorlu bir yarışın yaşandığını dile getirerek, "Çok zor bir yarış var. En önemli rakibimize gelince, şimdi her takım güçlü ama Beşiktaş'ın çok iyi bir kadrosu var. Her ne olursa olsun Fenerbahçe var. Başakşehir'i de yabana atmamak lazım." diye konuştu. 

Abdürrahim Albayrak röportajın sonunda ise klasikleşen söylemiyle, "I love you Fatih hoca." dedi. 
 

Abdürrahim Albayrak kimdir?


Abdürrahim Albayrak, 1954 yılında Rize'de doğmuştur. İlkokulu Rize'de okudu. Almanya'ya ilk gidenlerden olan babası onu yanında götürmedi. Babası birkaç yıl sonra Türkiye'ye döndü ve bir dükkan açtı, ancak işler iyi gitmeyince Almanya'ya tekrar geri dönmek zorunda kaldı. Albayrak, Galatasaray kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz'in yönetiminde yeniden Sportif A.Ş'de görevli. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)