comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'tan isyan! 'Yeter buramıza geldi artık!'

03 Mart 2021, Çarşamba 21:36
Abdurrahim Albayrak'tan isyan! 'Yeter buramıza geldi artık!'

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Ankaragücü mağlubiyeti sonrasında canlı yayında isyan etti ve hakem kararlarına tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray yönetimi Ankaragücü mağlubiyetinin ardından hakem kararlarına isyan etti. 

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay sert açıklamalar yaptı. 
ABDURRAHİM ALBAYRAK: "ADALET İSTİYORUZ ADALET! YETER ARTIK!"

"Tüm Türkiye neler olduğunu seyrediyor. Bir bakıyorsunuz Trabzonspor Başkanı isyan ediyorVerilmeyen penaltı. VAR'da kim var? Cüneyt Çakır var. Kimseyi çağırmıyor. Çok güzel, muhteşem. Dün akşam Malatya'da maç oynanıyor. Malatya başkanı sahada hakem göremedim diyor. İsyan ediyoruz. Adalet istiyoruz adalet. Yeter buramıza geldi. Çoluğumuzu çocuğumuzu bırakıp buralara geldik. Nedir bu be? Böyle mi durdurmak istiyorsunuz? 

YUSUF GÜNAY: "GALATASARAY'I ENGELLEMEK İSTEYEN BİR PROGRAM VAR"

Çifte standart var. Adalet yok. Mostafa Mohamed'e verilen kırmızı kart asla kırmızı kart değil. Galatasaray'ı engellemek isteyen bir program var. Galatasaray'ı engellemek isteyen bir program var. Bunu görüyoruz, buna asla müsaade etmeyeceğiz."

MUSTAFA CENGİZ: "UTANÇ!" (GS TV)

Beni üzen şu oldu. Biz tabii kendi aramızda konuştuk. Ben ilgilerlerle de konuştum, uyarımı yaptım. Şimdi bizim korkumuz VAR hakemiydi. Açık konuşayım. Biz onun objektif karar vermesinden korkuyorduk. Fiziki korku değil. Onu da söyleyeyim. Çifte standart insanı korkutuyor. Adalet duygusu şaşarsa bu olay bitmiştir. Adalet memleketin temelidir, her şeyin temelidir  VAR hiç devreye girmedi. Ne penaltıda, ne kırmızı kartta. Diagne olayında da oldu. Luyindama olayında da oldu. Ayıp değil mi kardeşim? Ey Serdar Tatlı! Lehimize de hata yapılsa müthiş rahatsız olurum. Bunu baştan söyleyeyim. İster inansınlar, ister inanmasınlar. MHK bu kafa ve bu çifte standartla gidiyorsa -ki, duruyor. Orada durmamalı. Utanç meselesi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"