comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak'tan ilk açıklama: 'Göreve hazırım'

20 Ocak 2018, Cumartesi 22:49
Abdürrahim Albayrak'tan ilk açıklama: 'Göreve hazırım'

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Mustafa Cengiz'in başkan seçilmesinin ardından attığı tweetle gündeme geldi.

FutbolArena - Galatasaray taraftarının sevgilisi Abdürrahim Albayrak, Mustafa Cengiz'in seçimi kazanmasının ardından attığı tweetle ilk mesajını vermiş oldu.

Mustafa Cengiz'in Florya'da görmek istediğini seçim öncesinde açıkladığı Abdürrahim Albayrak da bu çağrıya pozitif mesaj verdiğini göstermiş oldu ve 'Göreve hazırız" dedi. 


Abdürrahim Albayrak yönetime girecek mi?


Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz seçimden birkaç gün önce Bloomberg ekranlarında katıldığı bir programda dikkat çeken bir açıklamalarda bulunmuş ve "Florya'ya şaibeli adamlar yerine Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas gibi kardeşlerimizi alacağız" demişti. 
Geçtiğimiz hafta Sportif A.Ş'de yönetici olarak göreve getirilen Serdar Güzelaydın'ın Beşiktaşlı olmasına atıfta bulunan Mustafa Cengiz, Florya'da Galatasaraylı yöneticiler olacak ifadelerini kullanarak, Güzelayın yerine Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas'ı düşündüğünü açıkça belirtmişti.

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK: "GÖREVE HAZIRIZ"

Abdürrahim Albayrak seçim sonrası bu konuda attığı tweetle yeni başkanın teklifini kabul edeceğini de beyan etmiş oldu. 

Albayrak attığı tweette "Oy kullanan tüm Genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum. Biz Galatasaraylılar her zaman burdayız ve her zaman göreve hazırız." dedi. 

İşte o tweet... 

 


Öte yandan Albayrak, İnstagram hesabından da yıllar öncesinden çekilmiş bir fotoğraf yayımladı ve "Ben Galatasaray'da çalışmaya altyapından başladım ve hiçbir zaman kaçmadım, bugün de kaçmadım" dedi. 


Burak Elmas'tan Mustafa Cengiz'e büyük destek


Efsane başkan Faruk Süren'in damadı olan Burak Elmas da Mustafa Cengiz'e büyük bir destek verdi ve seçimin ardından twitterdan birlik mesajları gönderdi. Elmas bir tweetinde... "Galatasaray'ın çok ciddi problemleri var. Bugün seçim oldu ve bitti. Yarın herkesin el ele tutuşarak Galatasaray'ın sorunları ile beraber boğuşma dönemi başlıyor. Başkan, taraftar , yönetim ve tüm üyeler tek yumruk olmak zorunda. Bu sorunlar ancak bu şekilde çözülür" ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)