comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'tan haber var: "Sağlığım daha iyiye gidiyor"

26 Mart 2020, Perşembe 17:40
Abdurrahim Albayrak'tan haber var:

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. 

FutbolArena - Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi altında olan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. 

Galatasaray'da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testleri pozitif çıkarken karantina altında tedavileri devam ediyor. Abdurrahim Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sağlık durumunun her geçen gün iyiye gittiğini söyledi. 
Abdurrahim Albayrak yaptığı açıklamada, "Hepinize dualarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor. İnşallah en kısa sürede tekrar görüşeceğiz. Hepinizi çok seviyorum. Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı. 

MUSTAFA CENGİZ'DEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

"Abdurrahim Albayrak'ın eşiyle birlikte oğlu Hikmet Bey de şu anda karantinada. Onun da sonuçları pozitif çıktı. Yusuf Bey'in de test sonuçları gelecek. Hocamızın sağlığı çok iyi. Kendisiyle görüştüm, maşallah gayet iyi. Sevenleri sevinsin, rakipler biraz daha çalışsın. Ben de hiçbir belirti yok. Arada öksürürsem yanlış anlamayın. Bilinen belirtilerin hiçbiri yok. Test yapıldı ve sonuçlarını bekliyoruz. Eğer koronavirüsü gelirse bunu bir şekilde geçireceğiz. Biz devletimizin talimatlarına tamamen uyacağız. Galatasaray olarak da nöbetçi departmanlar hariç tüm departmanları evde çalışmaya sevk ettik. Bu salgından kaçış mümkün görünmüyor. Önemli olan devletin bütün uyarılarına uymak."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)