comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak'tan Galatasaray TT Stadında Fenerbahçe mesajı: '4. yıldız bizimdir'

16 Mart 2018, Cuma 19:25

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetici Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisi öncesi Türk Telekom stadında taraftarlara açık gerçekleşen antrenmanda açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Fenerbahçe derbisi öncescinde Türk Telekom stadında taraftarlara açık bir şekilde son antrenmanını gerçekleştirdi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetici Abdürrahim Albayrak kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'ın Türk Telekom stadındaki antrenmanı


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetici Abdürrahim Albayrak şu açıklamaları yaptı:


MUSTAFA CENGİZ: "TARİHE TANIKLIK EDİYORSUNUZ"
Tarihi bir ana tanıklık ediyorsunuz. Böyle bir taraftar, böyle bir camia bize nasip oldu. En mutlu anları paylaşıyoruz. Yarın maç öncesi lütfen Beyoğlu'nda Galatasaray Lisesi'nin karşısında müzemiz açık. Çanakkale şehitlerimiz var. 18 Mart Çanakkale şehitleri tarihi çok önemli. Taraftarlarımızın maç öncesi Beyoğlu müzesini ziyaret ederek kutlamasını istiyorum. İnşallah kazanır. Hak eden kazansın, hak eden Galatasaray olsun. 

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK: "MİMARI FATİH TERİM"

Hocamızın futbolculara öğretmek istedikleri, taktiği futbolcu kardeşlerimiz inşallah sahada uygulayacaktır. Ben inanıyorum ki, iyi şeyler olacak. Galatasaray bu sefer Kadıköy'e farklı gidiyor. Atmosferi görüyorsunuz. Bu idmanı tertipleyen, bunun mimarı Fatih Terim'dir. Bu akşam bir bütünlük olalım dedi. Fazla konuşup da ortamı germemek lazım. İnşallah kazanan biz olur, yolumuza devam edeceğiz. 4 yıldız bizimdir. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.