comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'tan Fenerbahçe mesajı: "O gün, bugün!"

24 Şubat 2020, Pazartesi 01:15
Abdurrahim Albayrak'tan Fenerbahçe mesajı:

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe galibiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 23. haftasında ezeli rakibi Galatasaray'a Kadıköy'de 3-1 mağlup oldu. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Kadıköy'de 21 yıl sonra elde edilen galibiyetin ardından GS TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe - Galatasaray maç sonu açıklamaları


"Alışılmışın dışında hazırlık dönemi geçirdik. Özellikle Cumartesi ve Pazar günü takımı Zorlu'ya getirdik. Bir değişiklik olsun dedik. Yıllardır yöneticilik yapıyorum. Son 2 gündeki hazırlama şekline hayran kaldım."

"FATİH HOCAYA ÇOK ŞAŞIRDIM"
Fatih hoca, ekibine teşekkür ediyorum. Teker teker tüm futbolcuların eline liste verdi. Hem Türkçe, hem İngilizce, hem Fransızca, hem Portekizce liste verdi. Çok şaşırmıştım. Çok iyi hazırlandık.  Futbolcu kardeşlerimiz disiplinden kopmayarak, Galatasaray'a yakışır bir şekilde oynadı.

"O GÜN, BUGÜN! YENDİK!"

Yüce Allah'ıma şükürler olsun. O gün, bugün! Yendik. Derbiler ilk de olmayacak, son da olmayacak. Sakin olmamız lazım. İyi yoldayız, kenetlendik, birlik olduk. Galatasaray'a istediği hedeflere ulaştıracak bir ekip oluştu. Herkes güzel bir uyku çeksin. Benim de güzel bir uykuya ihtiyacım var. Çok önemli bir galibiyet aldık. İyi yoldayız ve yolumuza devam ediyoruz.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)