comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'tan Dursun Özbek'e olay cevap

20 Ocak 2018, Cumartesi 11:39
Abdurrahim Albayrak'tan Dursun Özbek'e olay cevap

Camianın önde gelen isimlerinden Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek'in seçim öncesinde yapmış olduğu açıklamalara cevap verdi.

FutbolArena - Galatasaray eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek'in seçim öncesinde yapmış olduğu 'İmza toplayanlar tüydü'' açıklamasına cevap verdi. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Abdurrahim Albayrak'tan Dursun Özbek'e cevap


Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştiren olağanüstü seçimli kongre ile yeni başkanını belirliyor. Seçim sırasında camianın önde gelen isimlerinden Abdurrahim Albayrak, Dursun Özbek'in seçim öncesinde yapmış olduğu açıklamalara cevap verdi.

''HASTANEDEN MAÇA GİDEN ADAM TÜYMEZ!''
"Hastaneden maça giden adam tüymez! Ben tüymedim, biz tüymedik. Mayıs ayında tekrar seçim yapılmasını diliyorum. Galatasaray'ın başarılı olması için kıskançlıkların ortadan kalkması gerekiyor.''


Abdurrahim Albayrak hangi adayın listesinde?


Başkan Adayı Mustafa Cengiz, Bloomberg TV'ye yaptığı açıklamada Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas ile anlaştığını ve seçilirse Sportif AŞ'den bu ikilinin sorumlu olacağını duyurdu.

ALBAYRAK YAKIN ÇEVRESİNE DOĞRULADI

Abdurrahim Albayrak da bu gelişmenin doğru olduğunu ve Cengiz'in göreve seçilmesi halinde Sportif AŞ Yönetim Kurulunda yer alacaklarını yakın çevresine belirtti.

BURAK ELMAS DA AÇIKLADI

Burak Elmas kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sayın Mustafa Cengiz'e bu zor yolculukta ve sonrasında her türlü desteği vereceğimi söylemiştim. Teveccüh edip vereceği her türlü görev için sözüm geçerlidir..Biz Galatasaraylıyız ve hep buradayız." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)