comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'ın oğlu koronavirüsü yendi! İlk açıklama

29 Mart 2020, Pazar 14:23
Abdurrahim Albayrak'ın oğlu koronavirüsü yendi! İlk açıklama

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak koronavirüsü yendiğini açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray cephesinden koronavirüsle ilgili ilk müjdeli haber geldi. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak, koronavirüs hastalığını atlattı. Hikmet Albayrak, annesi ve babasıyla birlikte koronavirüs nedeniyle tedavi altına alınmıştı.
 

Abdurrahim Albayrak sağlık durumu


Abdurrahim Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak koronavirüsü yendi. Hikmet Albayrak, "Tedavim tamamlandı ve Allah'ın izni ile iyileştim. Yeni yapılan son 2 test sonucum da negatif geldi. Tüm hastalara acil şifalar dilerim." ifadelerini kullandı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi ve oğluyla birlikte koronavirüs hastalığına yakalanmış ve hastanede yoğun tedavi altına alınmıştı. Hikmet Albayrak'tan gelen ilk müjdeli haber sarı kırmızılı camiada sevinç yarattı.
"ABDURRAHİM ALBAYRAK'A ÇİN'DEN GELEN İLAÇ UYGULANIYOR"

Ali Naci Küçük, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'ın sağlık durumlarını FutbolArena TV'ye açıkladı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim'in öksürük şikayetinin de kalmadığı ve sağlık durumunun çok iyiye gittiği öğrenildi.

Ali Naci Küçük, "Fatih Terim'in öksürük şikayeti de bitti ve şu anda sağlık durumu çok iyi. 1 hafta 10 gün içinde taburcu olacak. Abdurrahim Albayrak'ın tedavisinde Çin'den gelen ilaç kullanılıyor. Yusuf Günay'ın tedavisi stabil şekilde evam ediyor." şeklinde konuştu. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)