comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak'dan transfer ve derbi sözleri

23 Eylül 2020, Çarşamba 15:05
Abdurrahim Albayrak'dan transfer ve derbi sözleri

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisi ve transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da Fenerbahçe derbisi öncesi sponsorluk anlaşmasında konuşan İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Albayrak, takımdaki oyunculara transfer teklifleri geldiğini doğruladı.

"HAKEM POLEMİĞİNE GİRMEK İSTEMİYORUM"
Süper Lig'in 3. haftasında oynanacak Fenerbahçe derbisinin hakemi Ali Paylabıyık ile ilgili sorulan soruya Albayrak, “Maçtan önce böyle polemiğe girmek istemiyorum. Dostluklardan bahsettik. Şimdi burada 3-4 gün sonra oynanacak derbinin önünde hakemleri masaya yatırmanın bir anlama yok. Türk futbolunda artık beyaz sayfanın açmanın zamanı geldiğini düşünüyorum. Bu polemiğe girmek istemiyorum” diye cevap verdi.

"SEYİRCİSİZ MAÇLARIN TADI, TUZU YOK"

Maçların seyircisiz oynanmasına ilişkin ise Abdurrahim Albayrak, "Ne tadı var, ne tuzu var. Evinde milyonlarca insanın keyif aldığını düşünüyorum. Pandemi döneminde ciddi riskleri var. En azından yetkililerden şunu rica ediyorum. Yüzde 20-30-40 veya localar olsun. En azından seyirci sesi sahaya yansısın. İnşallah önümüzdeki haftalar bu sorunu çözüleceğini ümit ediyorum" şeklinde konuştu.

"GALATASARAY'DA TRANSFER BİTMEZ"

Marcao ve Younes Belhanda'nın transfer durumlarının sorulması ürerine Albayrak, "Galatasaray'da transfer bitmez. İki haftamız var. En iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bir limitimiz var. Bu limiti aşmamaya çalışıyoruz. Bütün kulüpler limitler ile baya ciddi sıkıntı içerisinde. Oyuncu satmak istiyoruz. Sonra almak istiyoruz. Birçok futbolcumuza teklifler geliyor. Bizleri mutlu ediyor. Göreceksiniz Galatasaray, bu performansını gösterdiği takdirde ocak ayında Galatasaray'da istenmeyen futbolcu, kapımızı çalmayan menajer olmayacak. Bunun da buradan müjdesini verebilirim" ifadelerini kullandı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!