comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak ve eşi koronavirüse yakalandı

23 Mart 2020, Pazartesi 10:03
Abdurrahim Albayrak ve eşi koronavirüse yakalandı

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs salgınına yakalandığı belirtildi.

FutbolArena - Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a da bulaştı. Albayrak'ın eşiyle birlikte hastanede karantinada olduğu belirtildi. Albayrak ve eşinin tedavisi devam ediyor.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA YAPILDI
Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır. İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak'ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir. Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz." ifadeleri kullanıldı.

ABDURRAHİM ALBAYRAK: "ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM"

Koronavirüs şüphesi ve tedbiri için hastanede bulunan ve kendisine ulaştığımız Abdurrahim Albayrak DHA aracılığıyla sevenlerine mesaj yollayarak, "He rşey inşallah daha iyi olacak. Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)