comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak: 'Mostafa Mohamed'in bonservisini alacağız'

24 Şubat 2021, Çarşamba 16:54
Abdurrahim Albayrak: 'Mostafa Mohamed'in bonservisini alacağız'

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mostafa Mohamed'in bonservisini alacaklarını duyurdu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Zamalek Kulübü'nden kiralanan Mostafa Mohamed hakkında Mısır basınına açıklamalarda bulundu. FilGoal sitesine konuşan Abdurrahim Albayrak, Mostafa Mohamed'in satın alma opsiyonunu kullanacaklarını söyledi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK'IN AÇIKLAMALARI
"Salı günü takımla birlikteydim. Mostafa Mohamed ile konuştum. Performansımdan çok memnunum. Türkiye onu çok seviyor. Türkçe öğrenmeye başladı. Mostafa Mohamed'in satın alma opsiyonunu bu yıl kullanacağız. Metin Oktay ruhuyla oynuyor. Bize onu hatırlatıyor."

BÜLENT KORKMAZ'TAN MISIR BASININA MOSTAFA MOHAMED AÇIKLAMALARI

"Yetenekli, genç ve çok iyi bir oyuncu. Etkileyici bir geleceği olacak. Özellikle son vuruşları etkileyici, Fenerbahçe'ye karşı derbide bunu gösterdi. Diğer maçlarda da yeteneklerini sergiledi. Galatasaray'da bir yıldız olabilir. Bunu başaracak yeteneğe sahip olduğunu düşünüyorum. Galatasaray oyuncusuysanız, her maçta gol atmaya devam etmeli veya takımınızın gol atmasına yardımcı olmalısınız. Yetenekliyseniz bunu yapmakta zorlanmazsınız. Mohamed genç bir oyuncu ve genç oyuncuların çok çalışması ve gelişmesi gerekiyor. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar iyi olursunuz."

MOSTAFA MOHAMED'İN SATIN ALMA OPSİYONU

Galatasaray'ın KAP'a yaptığı açıklama şu şekildeydi:

"Profesyonel Futbolcu Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla ve Kulübü Zamalek Sports Club ile oyuncunun 2020-2021 ve 2021-2022 sezonları için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 2.000.000 USD tutarında tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 01.07.2022 tarihine kadar Şirketimizin net 4.000.000 USD transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır. 

Futbolcuya 2020-2021 sezonu için net 400.000 USD, 2021-2022 sezonu için ise net 725.000 USD sabit transfer ücreti ödenecektir."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"