comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak İtalya yolcusu

10 Ağustos 2019, Cumartesi 17:17
Abdurrahim Albayrak İtalya yolcusu

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı kırmızılı takımın Fiorentina ile oynayacağı hazırlık maçı için İtalya'ya gidecek. 

FutbolArena - Falcao transferi için Fransa'da olan Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ın Fiorentina ile oynayacağı hazırlık maçı için İtalya'ya geçecek. 

Fransa'da Falcao ile bir araya gelen ve fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede gündeme oturan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı kırmızılı takımın Fiorentina ile oynayacağı hazırlık maçı için İtalya'ya gidecek. 
Falcao ile her konuda anlaşan Galatasray yönetimi bu süreçte Kolombiyalı golcünün Monaco ile ilişkisini kesmesini bekleyecek. Bu hafta içinde resmi imzalar atılacak. 

FALCAO'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

Falcao, Kolombiya basınında Fox Sports'a yaptığı açıklamada Galatasaray'da oynamanın kariyeri açısından heyecan verici bir durum olacağını söylerken şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye'de futbol çok seviliyor. Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola çok özel bir bakış açısı var. Galatasaray'da oynamak kariyerim açısından heyecan verici olur. Umarım en kısa sürede transfer çözülecektir."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!