comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak: 'Galatasaray çok zor şartlardan geçti' (GS şampiyonluk kutlaması)

20 Mayıs 2018, Pazar 22:33
Abdürrahim Albayrak: 'Galatasaray çok zor şartlardan geçti' (GS şampiyonluk kutlaması)

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Abdürrahim Albayrak, şampiyonluk kutlamalarının ardından seçimle alakalı ve geleceğe dair önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, şampiyonluk kutlamalarının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve seçim öncesinde önemli mesajlar verdi. 

"GÖREVDE KALMAK İSTİYORUZ"
"Tam iftar saatinde şampiyon olduk. Allah böyle takdir etti. Galibiyette emeği geçen Fatih hocama, yardımcılarına ve futbolculara teşekkür ediyorum. Seçim öncesinde biz burada kalmak istiyoruz. İnşallah göreve devam ederiz. 

"GALATASARAY ÇOK ZOR ŞARTLARDAN GEÇTİ"

Nagatomo transferini son dakikada, çok zor ve sıkışık şartlarda hallettik. Kasa kolaylığı olmayan bir anda geldik. Yasaklı bir durumdaydık. 1 saat içinde ciddi bir rakam yatırdık TFF'ye ve Nagatomo'yu 15 dakika kala transfer ettik. Eğer biz Nagatomo'yu alamasaydık İtalya'ya gidecekti. Bizim aldığımız futbolcu yasaklı durumdan dolayı gidecekti. Galatasaray'ın durumunu orada siz anlayın. Çok zor bir dönemdi. Nagatomo da şampiyonlukta bize büyük katkı sağladı. Türk halkı da Nagatomo'yu bağrına bastı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"