comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak - Fatih Terim zirvesi gerçekleşiyor

24 Ocak 2018, Çarşamba 18:09
Abdurrahim Albayrak - Fatih Terim zirvesi gerçekleşiyor

Galatasaray Sportif AŞ yönetimine giren Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim ile bir araya gelerek birçok konuyu masaya yatıracak.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz döneminde Sportif AŞ Yönetim Kurulunda yer alacak olan Abdurrahim Albayrak ile bugün önemli bir görüşme yapacak.
 

Galatasaray transfer yapacak mı?


Terim ile sürekli telefonla görüşen Albayrak, Galatasaray kulübünde gerçekleşen devir teslim töreninin ardından tecrübeli hoca ile yüz yüze görüşecek

Terim ve Albayrak, Galatasaray takımı, Florya'daki idari yapılanma ve sorunları masaya yatıracak. Transfer durumu konuşulacak.
GALATASARAY'IN BURAK ELMAS VE ABDÜRRAHİM ALBAYRAK İÇİN YAPTIĞI KAP AÇIKLAMASI:

"Sayın Nasuhi Sezgin'in istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca, Sayın Abdurrahim Albayrak'ın ilk toplanacak Genel Kurul'a kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak, 

Sayın Serdar Güzelaydın'ın istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca, Sayın Burak Elmas'ın ilk toplanacak Genel Kurul'a kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine karar verilmiştir."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)