comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdürrahim Albayrak: "Emre Akbaba'nın sakatlığı milyonda bir"

02 Ekim 2018, Salı 10:22
Abdürrahim Albayrak:

Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, Emre Akbaba'nın sakatlığı hakkında açıklam,alarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın sezon başında 4 milyon euro karşılığında Alanyaspor'dan transfer ettiği Emre Akbaba hakkında konuşan Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, "Milyonda bir görülecek kırık bizi buldu" dedi.

"CİDDİ DEĞİL DEMİŞTİ AMA..."
Abdürrahim Albayrak, Erzurumspor maçı sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Emre Akbaba için doktorlarla konuştum. Darbe aldı ama ciddi bir şeyi yok. Hep sahada kalmak istiyor, mücadeleden kaçmıyor. İnşallah Porto maçına yetişecek. İşte böyle oyuncular lazım. Emre Akbaba da inşallah Porto maçına yetişecek. Ciddi bir şeyinin olmadığı görülüyor ilk kontrollerde." ifadelerini kullanmıştı.

Buna karşın Emre'nin durumunun düşünülen daha ciddi olduğu öğrenilmişti. Albayrak A Spor'a yaptığı yeni açıklamada şu ifadeleri kullandı. 

"Emre sakatlandığında çok üzgündü. Keşke çıkmasaydım dedi. Kendisi de ciddi bir sakatlık geçirdiğinin farkında değildi. Hatta ayakkabısını da ben çıkardım. Milyonda bir görülecek kırık bizi buldu. Allah beterinden korusun." 

"PORTO DEPLASMANI KOLAY DEĞİL"

Porto maçı hakkında da konuşan Albayrak, "Porto deplasmanı kolay değil. Elimizden geleni yapacağız. İnşallah istediğimiz sonuçla döneriz." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.