comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak: "Bu sene de şampiyon olacağız"

12 Şubat 2020, Çarşamba 16:15
Abdurrahim Albayrak:

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Ligde şampiyon olacaklarına inandıklarını dile getiren Albayrak, camianın desteğini talep etti.

"SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE BULUŞALIM"
"Ben pek Sevgililer Günü bilmem de 14 Şubat'ta gelin birlik olalım. Biz birlik olursak, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Bu sene buna çok ihtiyacımız var. Bazı arkadaşlar, 'battık' diyorlar futbolcuların şu anda sadece ocak ayı alacakları var. Çalışanlarımızın maaşlarını ayın 2'sinde bile hiç yatırmadık. Çok acımasızca eleştiriyorsunuz ama Mustafa Cengiz Başkanımız ve ekibimiz çok iyi işler yapıyor. Şu anda Galatasaray'ın borcu birçok kulübe göre yönetilebilir duruma gelmiştir."

"BU SENE DE ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

"Gelecekte büyük transferler olmayacak, genç kardeşlerimize yöneliyoruz. Yönetimimiz, Fatih Hocamız, hepimizin büyük emekleri var. Gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Elbette eleştireceksiniz ama bu yönetim nasıl Florya'yı terk etmediyse Ada'yı da halledecektir. Galatasaray Adası, Galatasaraylılarındır. Geldik, 2 sefer şampiyon olduk. Allah'ın izniyle bu sene de olacağız, göreceksiniz. Fakat sizin desteğinizle bu olacaktır."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!  

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)