comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdurrahim Albayrak açıkladı! "Transfer bitmez"

20 Eylül 2020, Pazar 21:39
Abdurrahim Albayrak açıkladı!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Galatasaray'da transfer bitmez. Bazı hesaplarımız var." diye konuştu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Süper Lig'in ikinci haftasında Galatasaray'ı konuk etti. Galatasaray, Başakşehir'i deplasmanda 2-0 yendi. Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Geç saate kadar Fatih hocamla bir araya geldik. Transfer, kadro planlamasını konuştuk. Ancak burada açıklamamız söz konusu olamaz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun." dedi.

 

Abdurrahim Albayrak, Başakşehir - Galatasaray maç sonu açıklamaları

"Önemli bir galibiyet aldık. Geçen hafta oynamış olduğumuz Gaziantap maçı öncesinde bu sinyalleri vermiştik. Her gün üzerine koyarak gidiyoruz. Şükür olsun. Futbolcu kardeşlerimi, teknik heyeti tebrik ediyorum. Kondisyoner arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İyi gidiyoruz. Her gün üzerine koyarak daha da iyi olacağız. İyi yoldayız. Emin adımlarla ilerliyoruz. 3'te 3 yaptık. İnşallah devamı gelecek."

"GALATASARAY'DA TRANSFER BİTMEZ"

"Galatasaray'da transfer bitmez. Bazı hesaplarımız var. Bu taraftarlarımız iyi bilmesi lazım. Çok ince hesap ediyoruz. Titiz davranıyoruz. Biliyorsunuz hiçbir yerde yaprak kımıldamıyor. Seyirci alamıyoruz. Gelir yok. Onun için hesabımızı iyi yapmamız lazım ki günü geldiğinde de futbolcu kardeşlerimizin parasını ödeyebilelim. Yönetim olarak bunların bilinci içerisindeyiz." 

"FATİH HOCAMLA BİR ARAYA GELDİK"

"Dün akşam da geç saatlere kadar Fatih hocamla Florya'da idmandan sonra bir araya geldik. Her gün bir araya geliyoruz. Kimleri alabiliriz, kimleri satabiliriz diye. Kadromuz da baya şişkin. Onlarla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Ama bunları gelip de basın önünde açıklamamız söz konusu olamaz. Galatasaray taraftarlarının içi rahat olsun. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)