comScore

Galatasaray Galatasaray

Abdülkerim Bardakçı, FutbolArena'ya konuştu: "Okan hoca"

24 Haziran 2022, Cuma 23:55
Abdülkerim Bardakçı, FutbolArena'ya konuştu:

Galatasaray'a transfer olmaya hazırlanan Abdülkerim Bardakçı, Konya Havalimanı'nda FutbolArena'nın sorularını yanıtladı.

FutbolArena - Galatasaray, Abdülkerim Bardakçı transferi için geri sayıma geçti. Konyaspor'dan Galatasaray'a transfer olmak üzere İstanbul'a giden Abdülkerim Bardakçı, Konya Havalimanı'nda FutbolArena'dan Veli Özkan'ın sorularını yanıtladı.

"ÇOK MUTLUYUM AMA İÇİM BURUK"
"Çok mutluyum ama içimde bir burukluk var. Ben Konya'da doğdum, burada büyüdüm, burada Konyaspor sayesinde ekmek parası kazandım. Herkese çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza, sayın başkanımıza, hocamıza, takım arkadaşlarıma... Çok yardımcı oldular. Çok şükür çok çalıştım, azmettim, bunların olacağını düşünüyordum. Hayal ediyordum, çok şükür hayallerime kavuştum. Önemli olan bundan sonrası. En iyi performansımı göstermek istiyorum."

OKAN HOCA HAKKINDA NELER SÖYLERSİN?

"Okan hoca hakkında herkes çok iyi konuşuyor. Bir kere onunla beraber milli takıma gitmiştim ama sakatlığımdan dolayı geri dönmüştüm. Fazla vakit geçirememiştim. İnşallah yarın bir problem çıkmaz da anlaşırsak Okan hocanın bana çok şey katacağını düşünüyorum."

Galataaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!