comScore
1 / 11

Fatih Terim neşteri vurdu! O isimler gidiyor

 

 

FutbolArena - Süper Lig devi Galatasaray’da devre arası transfer dönemi hareketli geçmeye başlıyor..

 

2 / 11
Spor Toto Süper Lig’in ilk devresinde bekleneni sergileyemeyen Galatasaray’da devre arası transfer dönemi çalışmaları aralıksız devam ederken, teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda bazı isimlerle yollar ayrılıyor.
3 / 11
Galatasaray’da Garry Rodrigues’in satılmasının ardından yaprak dökümü sürecek gibi görünüyor.
4 / 11
Fatih Terim’in isteği doğrultusunda yapılan görüşme sonrası milli futbolcu Serdar Aziz ile görüşülmüş ve kendisine kulüp bulunması istenmişti.
5 / 11
Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, Serdar Aziz’in ardından Eren Derdiyok hakkında da rapor hazırlayarak takımdan gönderilmesini istemişti. Bu gelişmelerin ardından sarı kırmızılı ekipte yaprak dökümü sürecek gibi görünüyor.
6 / 11
Sarı-Kırmızılı ekipte, bir süredir Arap kulüplerinden teklifler alan Maicon ile Belhanda’nın, bu ay içinde takımdan ayrılma ihtimalinin hayli yüksek olduğu belirtiliyor.
7 / 11
Aslan’ın 10 numarası Belhanda ile Araplar’ın yanı sıra Fransız devi Monaco da yakından ilgileniyor.
8 / 11
İkisi de 5’er milyon Euro Maicon için de sezon başında devrede olan Al Hilal Kulübü’nün teklif getirmeye hazırlandığı belirtiliyor. Galatasaray’ın bu transfer görüşmesinden beklentisi de yine 5 milyon Euro seviyesinde.
9 / 11
Brezilyalı savunmacının ayrılma durumuna göre, Galatasaray defans hattını 2 stoperle birden güçlendirebilir.
10 / 11
Transferin resmiyete dökülmesi için Sarı-Kırmızılı ekibin savunmaya takviye yapması bekleniyor. Ligin ilk yarısını son sırada tamamlayan Çaykur Rizespor, önceliğini savunma hattına vermişti.
11 / 11
Bu doğrultuda Mavi-Yeşilliler, Galatasaray’da fazla süre bulamayan Ahmet Çalık’ı listesine almıştı. Karadeniz ekibi, 24 yaşındaki stoperin kiralanması konusunda Aslan ile anlaştı.

A Spor