comScore

FutbolArena TV

Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın'dan Antalyaspor maçı sonrası flaş sözler

06 Mart 2017, Pazartesi 22:52

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın, Antalyaspor karşısında son saniyede 3-2 kazanılan maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Galatasaray yöneticilerinden Antalyaspor maçı sonrası açıklamalar


Galatasaraylı yöneticiler Nasuhi Sezgin ve Cengiz Özyalçın, 3-2 kazanılan Antalyaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

"ANTALYA'YA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Agresif bir maç oldu. Ben öncelikle Antalya taraftarlarıan ve Antalyaspor yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bize gösterdikleri yakın ilgi, kardeşlik ve dostluktan ötürü. O teşekkürü bir görev biliyorum."

"KABİR AZABI ÇEKTİM"

"Galatasaray 10 kişi kaldı. Tek şey söyleyeceğim. Galibiyet güzel şey. Son 10 dakikada kabir azabı geçtim. Sen beni görecektin. 10 kişi kalınca ve 2-0'dan 2-2'ye gelince son 10 dakikada açıkçası ne sen sor, ne ben söyleyeyim."

NASUHİ SEZGİN: "BANA GÖRE FAUL DEĞİL"

"Bruma'nın pozisyonu bana göre faul değil ama yapacak bir şey yok. Hocamızın tribüne gönderilmesi sanırım oradaki itirazlardan kaynaklandı. Biz her şeye rağmen kazandık ve galibiyet için gelmiştik. Antalyaspor yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bizi çok güzel ağırladılar."

TARAFTAR PROTESTO HAKKINDA

"Bunu biz biliyoruz zaten. Taraftar maça girmeden önce de protesto etmişti. Taraftar her zaman haklıdır. Çünkü Galatasaray'ın her zaman kazanmasını isterler. Her takım taraftarları ister. Daha önce kaybettiğimiz puanlar oldu. Bu bir yarışma ve devam edecektir."

"MAALESEF İSTİFA ETMEYECEĞİZ"

"Ekonomik durumumuzu düzeltmeye başladık. Bir takım projelerimiz var. Dolayısıyla biz bu işi bitirmeden ayrılmak niyetinde değiliz. Şampiyonluk şansımız devam ediyor. Eğer olmazsa ikincilik halinde Şampiyonlar Ligi'ni hedef alabiliriz. Taraftarlar yönetim istifa desinler ama takımı desteklesinler. Biz maalesef istifa etmeyeceğiz."

Galatasaray Videoları