comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Preciado transferi açıklaması

16 Ocak 2017, Pazartesi 00:39
Galatasaray yönetiminden Preciado transferi açıklaması

Kolombiyalı golcünün durumu merak edilirken Galatasaray yöneticileri konuya açıklık getirdi.

FutbolArena Özel - Kolombiya basınının Galatasaray ile anlaştığını duyurduğu Preciado için sarı kırmızılı yönetimden açıklama geldi.
 

Harold Precaido, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Sosyal medyada Galatasaray taraftarının transfer iddiaları üzerine Kolombiyalı golcünün durumu merak edilirken Galatasaray yöneticileri konuya açıklık getirdi.

FutbolArena'ya Preciado iddiaları üzerine açıklama yapan Galatasaray yöneticileri " Böyle bir oyuncu ile hiçbir temasımız olmadı. Galatasaray'a transfer olacağı da bu oyuncu ile ilgilendiğimizin de gerçekle yakından uzaktan alakası yok" diye konuştu.


Harold Precaido kimdir?


Ara transfer döneminde Galatasaray'a geleceği iddia edilen 22 yaşındaki forvet, 2016 yılında Deportivo Cali formasıyla tüm kupalarda 35 maça çıkan Harold Preciado, 13 gol attı. 
KOLOMBİYA'NIN YEREL MUHABİRLERİ AÇIKLAMIŞTI

Sarı-kırmızılıların Deportivo Cali takımında oynayan 22 yaşındaki forvet Harold Preciado'nun transferi konusunda anlaşmaya varıldığı iddia edilmişti. Transferle ilgili detay verilmezken, Cali bölgesinin yerel haber siteleri ve muhabirleri transferi duyurmuştu.

Bu arada Harold Preciado'nun tek alıcısı Galatasaray değil. Birkaç gün önce Harold Preciado için Deportivo Cali'nin kapısını ülkenin önemli kulüplerinden Atletico Nacional'de çaldı. Atletico Nacional'in 4 milyon Euro + Camilo Vargas'ı vermeyi önerdiği teklif, Deportivo Cali tarafından reddedildi. Deportivo Cali cephesinin 5 milyon Euro'dan aşağı Harold Preciado'yu bırakmak istemediği belirtildi.

Öte yandan konuyla ilgili konuşan Deportivo Cali kulüp başkanı Alvaro Martinez, şimdiye kadar Harold Preciado için kendilerini tatmin etmeyen tekliflerini geldiğini doğrulayıp; kapıyı kapatmadıklarını ve yeni teklifleri beklediklerini itiraf etti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"