comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden Bruma'ya ceza

20 Şubat 2017, Pazartesi 21:09
Galatasaray yönetiminden Bruma'ya ceza

Tudor'a takım önünde saygısızlık yapan Bruma'ya para cezası kesme kararı alındı.

FutbolArena Özel - Süper Lig'in 21. haftasında Çaykur Rizespor deplasmanından 1 puanla dönen Galatasaray'da Bruma konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.
 

Galatasaray'da Bruma'ya para cezası veriliyor


Sarı kırmızılı yönetim, Rizespor deplasmanı öncesinde disiplinsiz tavırlar sergileyen ve Igor Tudor'a takım önünde saygısızlık yapan Bruma'ya para cezası kesme kararı aldı.

YÖNETİM KURULUNA SUNULACAK
Bu akşam yapılan antrenmana Tudor'dan özür dileyip katılan Bruma hakkında Hırvat teknik adamdan rapor alındı. Bruma hakkındaki rapor yarın yapılacak olan yönetim kuruluna sunulacak ve Portekizli futbolcunun alacağı para cezası belirlenip resmiyet kazanacak.
 

Igor Tudor, Bruma'yı affetti mi?


Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına saat 17:00'deki antrenmanla start veren Galatasaray'da, Teknik Direktör Igor Tudor, Bruma'yı erkenden Florya'ya çağırdı.

Hırvat teknik adam Bruma'dan saat 16:00'da Florya'da olmasını istemiş ve kendisiyle baş başa görüşeceğini iletmişti. Rize dönüşünde ise Igor Tudor, Levent Nazifoğlu'na "Merak etmeyin, Bruma ile konuşup onu kazanacağım" ifadelerini kullanmıştı.

Rizespor maçının kadrosuna alınmayan Bruma, Galatasaray takımının bu akşam yaptığı antrenmana katıldı.

Igor Tudor'un tüm oyuncularından önce saat 16:00'da Florya'ya çağırdığı Portekizli futbolcu Hırvat teknik adam ile baş başa bir görüşme yaptı. Bu görüşmede Bruma, Cuma günü imza attığı davranışlardan ötürü Tudor'dan özür diledi.

Ve Portekizli yıldız Hırvat teknik adamın onayı ile Galatasaray takımı ile antrenman yaptı. Bruma ve Tudor yaklaşık 15 dakika baş başa görüştü.

Sarı kırmızılı takımın bu akşam yaptığı antrenmanı Sportif AŞ yöneticileri Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu da izledi

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)