comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetiminden, Beşiktaş'a yemek daveti

24 Şubat 2017, Cuma 18:24
Galatasaray yönetiminden, Beşiktaş'a yemek daveti

Galatasaray yönetimi, Pazartesi günü oynanacak olan Beşiktaş derbisi öncesi ezeli rakibinin yöneticilerini yemeğe davet etti.

FutbolArena Özel - Süper Lig'de 22. haftanın son maçında Pazartesi akşamı şampiyonluk mücadelesinin en kritik maçlarından biri oynanacak. 

TT Arena Stadı'nda ezeli rakibi, lider Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Galatasaray'da yönetim, bu maç öncesinde ezeli rakiplerini dostluk yemeğine davet edecek. İki kulüp arasında bir süredir maçın oynanacağı günle ilgili olarak tartışmalar yaşanmıştı. 


TT Arena'da Galatasaray - Beşiktaş maçında dostluk yemeği


Buna karşın Galatasaray Kulübü, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yönetimine resmi davetini yaptı. TT Arena'da oynanan her maç öncesi olduğu gibi derbi öncesinde de Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile siyah beyazlı yönetimine dostluk adına yemek verecek olan Galatasaray kulübü ezeli rakibine bu davetini iletti.
Galatasaray yönetimi, saat 18:30'da TT Arena'daki Fıratpen locasında başkan Dursun Özbek'in de katılımı ile dostluk yemeği verecek.

FENERBAHÇE KABUL ETMEMİŞTİ

Sarı kırmızılılar tam 2 yıldır TT Arena'daki her maç öncesinde bu geleneği sürdürürken Galatasaray'ın davetine yalnızca Fenerbahçe Kulübü geçen yıl icabet etmeyip yanıt da vermemişti.

Beşiktaş Kulübü ise bu davete katılacaklarını bildirdi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"