comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yönetimi: 'Ahmet Çalık'tan vazgeçmedik'

03 Ocak 2017, Salı 19:53
Galatasaray yönetimi: 'Ahmet Çalık'tan vazgeçmedik'

Galatasaray'ın Ahmet Çalık transferinde İlhan Cavcav'ın açıklamalarının ardından sarı kırmızılı yetkililer bu konu hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Ahmet Çalık transferinde oldukça ilginç gelişmeler yaşanıyor. 

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın A Spor'a yaptığı açıklamada, "Galatasaray ile görüştük, bu iş bitti. 3 milyon Euro da 4 milyon Euro da verseler biz bu oyuncuyu İstanbul'a göndermeyeceğiz. Beşiktaş da devrede değil. Galatasaray'a bir kırgınlığım yok. Geldiler, pazarlık aşaması oldu. İkinci partide yine konuştuk. İstediğimiz rakamları vermediler. Bu işten ben vazgeçtim" ifadelerini kullandı.
 

Galatasaray yönetiminden Ahmet Çalık transferi açıklaması


Galatasaray cephesinde ise durumlar farklı. FutbolArena, Ahmet Çalık transferiyle ilgili olarak sarı kırmızılı yetkililere ulaştı. 
Galatasaray yönetimi Ahmet Çalık transferiyle ilgili olarak, "Bizim kafamızada bir fiyat var. Gençlerbirliği'ne bu transfer için 3 milyon euro teklif ettik. Bundan da 1 kuruş fazla vermeyeceğiz. Eğer Gençlerbirliği kulübü indirime giderse bu transfer gerçekleşecek. Vazgeçme gibi bir tasarrufumuz yok. Verebileceğimiz en üyüksek rakamı teklif ettik. Eğer Gençlerbirliği kulübü indirme giderse bu iş olacak." ifadelerini kullandı. 

AHMET ÇALIK İLE ANLAŞMA TAMAM

Öte yandan Galatasaray yönetimi Gençlerbirliği'nin futbolcusu Ahmet Çalık ile de her konuda anlaşma sağlarken, Gençlerbirliği cephesinden kendilerine gelecek habere göre hareket edeceklerini söyledi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"