comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yöneticisinden Volkan Demirel'e yanıt

28 Ocak 2017, Cumartesi 21:31
Galatasaray yöneticisinden Volkan Demirel'e yanıt

Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın, Akhisar Belediyespor maçının ardından galibiyet hakkında konuşurken, Podolski'nin transferi dışında Volkan Demirel'e hitaben de açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın, Akhisar Belediyespor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY CEZALANDIRILDI"
"Konyaspor, Karabükspor ve Akhisar maçlarından 9 puan hedeflemiştik. Geçen hafta yol kazası oldu. Hepinize sorayım. Maçı izlediniz, seyrettiniz. Ben bu konuda yorum yapmak istemiyorum ama Galatasaray sanırım geçen haftaki maçta cezalandırıldı. Bir yol kazasına kurban gitti. Ben bu konuda fazla yorum yapmayacağım. Değerlendirimeler yapıldı. Takım bugün çok güzel oynadı. İlk 4 takım kopacak. Bundan sonraki haftalarda da ilk 4 takımın kendi arasında oynayacağı maçlar zirveyi yönlendirecek."

PODOLSKİ AÇIKLAMASI

"Podolski'nin şöhreti ve popülaritesi tartışılmaz. Alman ekolünden gelen fevkalade bir profesyonel. Galatasaray'a hizmetleri unutulmaz. Kupa maçını gördünüz. Tek başına aldı. Benim gönlüm gitmesinden yana değil. Ancak kararınas saygılıyım. Kendi vereceği karar. İstikbalini düşünebilir. Bakalım zaman gösterecek."

VOLKAN DEMİREL'E YANIT

"Şimdi ben kulüp olarak değil de, şahsi olarak yanıtlayayım. Ben sporu dostluk ve kardeşlik olarak görüyorum. Sporda siyaset olmaz. Baskı olmaz. Alt kimlik olmaz. Yani meshepçilik olmaz. Bunlar olmamalı. Ve ırkçılık! Bunların hepsi olmamalı. Bütün bu düşlediklerim bir sporun tanımı içerisindeyse bunun dışında hareket eden veya bu tanım içerisinde kendine yer bulana herkes içinde saygı duyuyorum ama takdiri kamuoyuna bırakıyorum. 

BEYAZ TV MUHABİRİNE TEPKİ

Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın basın mensuplarının sorularını yanıtladığı sırada Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'i görünce, "Sen gel bakayım buraya. Geç şu tarafa. Senin ne maksatla orada durduğunu biliyorum." diyerek tepki gösterince herkes bir anda şaşırdı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)