comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a yanıt

28 Ocak 2017, Cumartesi 22:14
Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a yanıt

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Akhisar Belediyespor maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Akhisar Belediyespor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Nazifoğlu, Podolski'nin transferi dışında Aziz Yıldırım'ın sözlerine de cevap verdi. 

"TAHMİN EDİYORDUM"
"Böyle bir geri dönüş olacağını tahmin ediyordum. Tabi 6-0 güzel bir sonuç. Kazandığımız için mutluyum."

"PODOLSKİ'YE OTUR OTURDUĞUN YERDE DEDİM"

"Daha evvel söyledim. Bizim satılık oyuncumuz yok. Podolski kalmak istediği müddetçe biz de zevkle kendisiyle beraber olmaya devam edeceğiz. En büyük arzumuz onun takımda kalması. Maalesef ara transfer döneminde istediğimiz ayarda santrfor bulamadık. Podolski giderse istediğimiz gibi oyuncu bulamayız. Kolay da değil tabi. Ben soyunma odasında Podolski'ye söyledim. Hiçbir yere gitmiyorsun burada kalıyorsun, otur oturduğun yerde diye şakalaştık hatta."

VOLKAN DEMİREL VE JOSEF DE SOUZA'NIN ŞİKAYETİ ÜZERİNE...

"Daha önce bizim oyuncumuz böyle bir şey yaptı. Doğal olarak ceza aldı. Melo'yu söylüyorum. Şimdi tarafsız kurulların aynı cezayı vereceğini düşünüyorum. Biz şikayette bulunduk. Bundan sonra futbolcular dışarıda böyle küfürler edebilir mi, edemez mi diye başvuruda bulunduk."

AZİZ YILDIRIM'IN SÖZLERİNE YANIT

Nazifoğlu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisinin Cüneyt Çakır'la ilgili sözleri üzerine ceza alması gerektiğini açıklamasının ardından bu onu hakkında konuştu. "Ben bilmiyorum böyle bir şey dediğini. Benim konuşmamda bir şey yok. Tabi hiç kimsenin ceza almasını istemem ama aynı tarzda değildi konuşmalarımız. Ben düdüğü astıracağım demedim. Düdüğünü asmazsa düdük onu asacak dedim. Cüneyt Çakır'a yönelik hiçbir tehdit içeren sözlerim olmadı. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)