comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray yalanladı, Fenerbahçe devreye girdi

16 Ocak 2017, Pazartesi 23:21
Galatasaray yalanladı, Fenerbahçe devreye girdi

Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen ve son olarak Fenerbahçe'nin devrede olduğu belirtilen 22 yaşındaki forvet Harold Preciado Türkiye'ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Kolombiya basınında Galatasaray'a geleceği iddia edilen 22 yaşındaki forvet Harold Preciado transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray ve Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddia edilen Harold Preciado'dan açıklama


Galatasaray dışında Fenerbahçe'nin de devrede olduğu iddia edilen Harold Preciado, Türkiye'ye transfer olup olmayacağıyla ilgili soruya cevap verirken şunları söyledi:

"Türkiye'den gelen teklifle ilgili bir şey bilmiyorum. Birçok dedikodu oldu. Başkanla öğleden sonra bir araya geleceğiz. Türkiye'de iyi futbolcular var. Oraya gider miyim Tanrı bilir. Oradaki futbolu biraz araştırdım."
FENERBAHÇE İLE DE ANILIYORDU

Yine Kolombiya basınında geçen haberlerde Harold Preciado'nun Galatasaray dışında Fenerbahçe de ismi anıldı. Galatasaray yönetiminin bu transferi yalanlamasının ardından Fenerbahçe iddiaları kuvvetlendi ve sarı lacivertlilerin 22 yaşındaki futbolcuyla anlaştığı, 5 milyon dolardan fazla ödeyeceği iddia edildi. "EĞER TRANSFER OLURSAM AVRUPA'YA GİDERİM."

Eğer transfer olursam bu Avrupa'ya olacaktır. Nacional'e gitmek gibi bir düşüncem yok. Cali'deki insanlar için bu iyi olmaz. Bu durumu başkanla da konuştum. Eğer transfer olmazsam Deportivo Cali'ye %100'ümü vereceğim"

GALATASARAY YÖNETİMİ YALANLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde FutbolArena'ya açıklama yapan Galatasaray yöneticileri ise Preciado hakkında, "Böyle bir oyuncu ile hiçbir temasımız olmadı. Galatasaray'a transfer olacağı da bu oyuncu ile ilgilendiğimizin de gerçekle yakından uzaktan alakası yok" diye konuşmuştu. 

RESMEN VEDA ETTİ

Harold Preciado son olarak ülke basınına yaptığı resmi açıklamada "Ben kulübüme, taraftarlarıma ve yine yöneticilerime minnetarım." diyerek artık resmen veda sinyalini verdi. 

Harold Precaido kimdir?


Ara transfer döneminde Galatasaray'a geleceği iddia edilen 22 yaşındaki forvet, 2016 yılında Deportivo Cali formasıyla tüm kupalarda 35 maça çıkan Harold Preciado, 13 gol attı. 
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)