comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray, Volkan ve Josef de Souza için TFF'ye başvurdu

27 Ocak 2017, Cuma 17:37
Galatasaray, Volkan ve Josef de Souza için TFF'ye başvurdu

Galatasaray, Fenerbahçeli futbolcular Volkan Demirel ve Josef de Souza için TFF'ye başvurdu...

FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan basketbol maçından sonra sarı kırmızılılara küfür içeren tezahürata eşlik eden Volkan Demirel ve sosyal medyadan Galatasaray'a küfür eden bir ifadeyi okuyan Josef de Souza'ya ceza verilmesi adına Galatasaray Yönetimi TFF'ye dilekçesini sundu.

Galatasaray Kulübü, TFF Hukuk Müşavirligine resmen başvurdu. Iki futbolcunun da Galatasaray'a küfür ettigi anlardaki görüntüler TFF'ye teslim edildi.
GALATASARAY'DAN MELO ÖRNEĞİ

Sarı kırmızılılar, TFF'ye sundukları dilekçede Felipe Melo'ya 2014 yılında twitter hesabında bir taraftarın mesajını takipçileri ile paylaştığı için 2 maç ceza verildiğini hatırlatıp Volkan Demirel ve Josef de Souza'ya da gerekli yaptırımın uygulanmasını talep etti.

Öte yandan FutbolArena olarak Galatasaray'ın, Fenerbahçeli futbolcuları TFF'ye şikayet edeceğini dün gece yaptığımız haberlere siz okurlarımıza duyurmuştuk.

FELİPE MELO'DAN VOLKAN DEMİREL'E KARŞILIK...

Öte yandan Felipe Melo, sosyal medyadaki paylaşımları ve beğenileriyle sarı kırmızılı takımla olan ilişkisini sürdürüyor. Taraftarların sevgilisi olan Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel ile ilgili bir taraftarın yaptığı paylaşımı beğenerek yine olay yarattı.

Inter'den ayrılarak ülkesine dönen ve Palmeiras ile anlaşan tecrübeli oyuncu yine gündem yarattı. Galatasaraylı bir taraftarın Volkan Demirel'e yönelik küfürlü tweetini beğenen Felipe Melo, twitter'da kısa süre içerisinde yine çok konuşuldu.


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)