comScore

Galatasaray Galatasaray

Duygun Yarsuvat: 'Ünal Aysal kaçtı!'

19 Şubat 2015, Perşembe 15:38
Duygun Yarsuvat: 'Ünal Aysal kaçtı!'

Eski Galatasaray Başkanı Ünal Aysal her fırsatta kaçmadığını ifade ederken bu konuda bir darbe de mevcut başkan Duygun Yarsuvat'tan geldi.

FutbolArena Detay - Galatasaray Başkanlığı'nı bıraktığı günden beri “kaçtı” ithamlarına maruz kalan eski başkan Ünal Aysal bu tespite karşı ne kadar mücadele etsede başarılı olamadı.
 
Her fırsatta “kaçmadım. Buradayım” mesajı veren Aysal'a bu konuda bir darbe de mevcut başkan Duygun Yarsuvat'tan geldi. 
 
Ünal Aysal, Hürriyet'e dün yaptığı açıklamada kaçmadığını, Mali Genel Kurul'da yer alacağını ifade etmişti. Ve Aysal'ın açıklamalarından bir gün sonra Duygun Yarsuvat, Aysal'ın başından beri değiştirmeye çalıştığı tespite vurgu yaptı. Yarsuvat “Aysal kaçtı!' dedi.
 
AYSAL GİBİ KAÇMIYORUM 
 
Yarsuvat, Posta Gazetesine verdiği röportajda Mayıs ayından sonra göreve devam etmeyeceğini ifade ederken Aysal gibi kaçmıyorum vurgusu yaptı. Yarsuvat şu ifadeleri kullandı: “Ben bir misyon yüklendim. Bu misyon Galatasaray'ı belli aşamadan getirip normal seçimlere hazırlamaktı. Galatasaray bir boşluktaydı. Bir başkan istifa etmiş kaçmıştı. Bunu Galatasaray'a yakıştırmadığım için bu görevi yüklendim. Başarılı oldum ve görevimi yaptım, gideceğim.”

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.