comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Telles ve Bruma kalacak mı?

24 Haziran 2016, Cuma 09:42
Galatasaray Transfer Haberleri: Telles ve Bruma kalacak mı?

Galatasaray'da Bruma ve Telles için gelen teklifler değerlendirmeye alınıyor.

FutbolArena - Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon kiralık olarak gönderdiği Alex Telles ve Bruma'nın gelecekleri merak ediliyor. Sarı kırmızılı yönetim, iki oyuncu için yapılan teklifleri değerlendirmeye alıyor.
 

Telles ve Bruma transfer olacak mı?


Milliyet'in haberine göre; Sarı-kırmızılı yönetim, Telles için Porto'dan gelen 6 milyon euro+2 futbolcu teklifini, önerilen oyuncu listesinde kendilerine uygun bir isim olmadığı için geri çevirdi.

Cim-Bom, Portekiz ekibine Telles'i 8 milyon euroya satabileceğini bildirdi. Brezilyalı futbolcuyu almak için kararlı olan Porto'nun 1-2 gün içinde kararını bildireceği belirtildi. Galatasaray cephesi Porto'nun bu transferi gerçekleştirmesini yüksek olasılık olarak görüyor.
Galatasaray'da geçen sezonu Real Sociedad'ta kiralık olarak geçiren Bruma için ise PSV Eindhoven'dan gelen teklifin detayları ortaya çıktı.

Hollanda ekibinin bonservis olarak 3 milyon 250 bin euronun yanısıra bonuslarla beraber yaklaşık 5 milyon euroluk bir paket teklifinde bulunduğu ama bunun kabul görmediği belirtildi. Sarı-kırmızılı takımda tatmin edici bir teklif gelmezse Portekizli futbolcunun kalmasına karar verildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.