comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Sneijder'den Inter'e gitmek için Roberto Mancini'ye sürpriz telefon

25 Haziran 2016, Cumartesi 15:10
Galatasaray Transfer Haberleri: Sneijder'den Inter'e gitmek için Roberto Mancini'ye sürpriz telefon

Galatasaray'da takımdan ayrılacağı söylenen Sneijder için gündemi sallayacak yeni bir iddia da İtalya basınından geldi. Sneijder eski hocası Roberto Mancini'yi aradı. 

Galatasaray Transfer Haberleri - Galatasaray'da son günlerde Wesley Sneijder'in ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurken, Hollandalı futbolcunun ismi Everton'la anılıyor. Ancak İtalya basınından sürpriz bir Inter iddiası ortalığı sarstı ve Sneijder'in, Roberto Mancini'yi arayıp transfer için görüştüğü iddia edildi. 
 

Sneijder ayrılıyor mu? - Sneijder Inter'e mi transfer oluyor? - Sneijder'den Roberto Mancini'ye sürpriz telefon


İtalya basınında Calciomercato'nun haberine göre, Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, Inter Teknik Direktörü olan eski hocası Roberto Mancini'ni arayıp kendisini takımda düşünüp düşünmediğini sordu. Mancini'nin cevabı olumlu olmasına rağmen Hollandalı yıldızın transfer ücretinin yüksek olması en büyük problem olarak gösterildi.

Wesley Sneijder'in ise bu sürpriz telefondan sonra Mancini faktöründen dolayı Inter'de oynamaya sıcak baktığı ve Galatasaray'dan ayrılmak istediği İtalya basınında sıkça konuşulmaya başlandı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.