comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Sercan Yıldırım, Bursaspor'a gidecek mi?

08 Haziran 2016, Çarşamba 13:05
Galatasaray Transfer Haberleri: Sercan Yıldırım, Bursaspor'a gidecek mi?

Galatasaray Yönetimi, Sercan Yıldırım'ın bonservisinde indirime gitmekten vazgeçti. Yönetim eğer taraftarı ikna ederse Sercan'ı kadroda tutmak istiyor ama milli oyuncu da Bursaspor'da yoluna devam etmek istediğini iletti.

FutbolArena Özel - Galatasaray Yönetimi, Bursaspor'a kiralık verdiği Sercan Yıldırım'ı bu sezon takımda tutmak istiyor ama taraftarın tepkisine göre hareket edecek. Yönetim bu yüzden daha önce Bursaspor'a verdiği "bonservisinde kolaylık sağlarız" sözünden vazgeçti. FutbolArena 1 Mayıs'ta kulüplerin Sercan Yıldırım konusudan uzlaşmaya vardıklarını okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN! 


Bursaspor, Sercan Yıldırım'ı transfer edecek mi?


Bursaspor satın alma opsiyonunu kullanırsa Sercan Yıldırım için Galatasaray'a 750 bin Euro bonservis ödemek zorunda ama yeşil-beyazlı yönetim ekonomik sıkıntı da olduğu için bu parayı ödeyemiyor. Galatasaray'dan indirim bekliyor.  Galatasaray ise indirim yapmaktan vazgeçti.

Bu arada Bursaspor'un 750 bin Euro verip Sercan Yıldırım'ın bonservisini alma opsiyonu 10 Haziran'da sona erecek. 
 

Sercan Yıldırım, Bursaspor'da oynamak istiyor mu?


Öte yandan Daha önce Bursaspor'da yoluna devam etmek istediğini ifade eden Sercan Yıldırım, bu talebini Galatasaray'a tekrar iletti ve kolaylık istedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.