comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Mevlüt Erdinç mesaj yolladı

09 Haziran 2016, Perşembe 10:50
Galatasaray Transfer Haberleri: Mevlüt Erdinç mesaj yolladı

Bonservisi Hannover'de bulunan Mevlüt Erdinç, Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - A Milli Takım'ın EURO 2016 aday kadrosuna davet edilen ancak Fransa'ya götürülmeyen Mevlüt Erdinç, Galatasaray hakkında açıklamalar yaptı. Tecrübeli futbolcu, Türkiye'ye dönmek istediğini ancak kendisine şu an teklif gelmediğini ifade etti.
 

Mevlüt Erdinç, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Cumhuriyet'in haberine göre; Bir dönem Galatasaray'ın transfer gündemine giren Mevlüt Erdinç, önceki akşam eşi ve çocuğuyla birlikte Galatasaray Adası'nda yemek yedi. Aynı saatlerde GSYİAD'ın adadaki iftarında Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in yer alması “MevlütGalatasaray'la mı görüşüyor?” sorusunu akıllara getirdi. Bu sorumuza gülümseyen Mevlüt, “Türkiye'ye dönmeyi düşünüyorum ama kimse aramıyor, sormuyor. Galatasaray'la daha önce 2-3 kez görüşmüştüm ama transferim olmadı. O zaman hoca değişikliğine gittikleri için...” yanıtını verdi.

Erdinç, “Teklif alırsam Türkiye'ye gelmeyi tabii ki isterim. Ancak teklifin nereden geleceği de önemli” derken, “Galatasaray veya diğer büyüklerden teklif gelirse kabul eder misin?” sorumuzu “Evet” diyerek yanıtladı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.