comScore

Inter Inter

Galatasaray Transfer Haberleri: Inter, Felipe Melo'yu gözden çıkardı

29 Mayıs 2016, Pazar 15:20
Galatasaray Transfer Haberleri: Inter, Felipe Melo'yu gözden çıkardı

İtalya Serie A takımlarından Inter, bu sezonki performansı ve davranışları yüzünden Felipe Melo'yu gözden çıkardı. 

FutbolArena Özel - Sezon başında Galatasaray'dan, Inter'e transfer olan ve İtalya'da özellikle hırçın tavırlarıyla birlikte gördüğü kırmızı kartlarla gündemden düşmeyen Felipe Melo istenmeyen adam haline geldi. 
 

Felipe Melo Inter'den ayrılıyor mu?


Sezon başında Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter'e transfer olan Felipe Melo ligde gördüğü kırmızı kartlar ve aldığı cezalardan sonra Roberto Mancini dışında taraftarın da gözünden düştü.

FutbolArena'nın İtalya kaynaklarından ulaştığı istihbarata göre performansıyla da tam olarak beklenini vermeyen Felipe Melo'yu Inter taraftarı da istemiyor. 


Felipe Melo yeniden Galatasaray'a dönecek mi?


Inter'de performansı ve hırçın davranışlarından ötürü gördüğü kartlarla takımını birçok kez yalnız bırakan Felipe Melo'nun aklında hala Galatasaray var. Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Ümit Akbulut da bunu doğrularken, Melo'nun da ayrılmasına rağmen sosyal medya hesabından süreklİ Galatasaray paylaşımları yapması akıllara yeniden sarı kırmızılı takıma dönecek mi sorusunu getirdi. Ancak başkan Dursun Özbek geçtiğimiz günlerde Lig TV'de yaptığı açıklamada "Melo futbol anlamında iyice yaşlandı. Geri dönmesi konusunda bizim bir talebimiz olmadı" şeklinde konuşmuştu. 
YA BREZİLYA, YA ÇİN...

Inter'le 1 yıl daha sözleşmesi olan Felipe Melo'nun gözden düşmesinden dolayı ya Brezilya'ya, ya da Çin'e transfer olması da gündemde. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"