comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri - GS'nin Transfer Listesi (24 Haziran 2016 Cuma)

23 Haziran 2016, Perşembe 23:53
Galatasaray Transfer Haberleri - GS'nin Transfer Listesi (24 Haziran 2016 Cuma)

Basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik. Galatasaray ile ilgili basında bugün hangi transfer haberleri yazıldı?

FutbolArena - 24 Haziran 2016 Cuma gününde basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini derledik.


24 Haziran 2016 Cuma Galatasaray Transfer Haberleri 

 

Fatih Terim Galatasaray'a dönecek mi?


Galatasaray Kulübü Kongre Üyesi Ali Fatinoğlu, "Fatih Terim ile Dursun Özbek kesin olarak anlaştı" dedi.

Galatasaray Futbol Takımı'nın yeni bir heyecana ihtiyacı olduğunun altını çizen Fatinoğlu, takımdaki yıldız oyunculardan en az birinin satılması gerektiğini vurgulayarak; "Galatasaray taraftarını tribünlere çekebilmek, forma satışı yapabilmek için yeni heyecan şart, bunu da yeni yıldızlar transfer ederek yapabilirsiniz. Ama önce elinizdeki Sneijder, Muslera ve Podolski'den 1-2 tanesini elden çıkarmanız lazım. Hem ücretleri yüksek bu oyuncuların elden çıkması ile bonservis bedeli ve yıllık ücrette tasarrufa geçersiniz hem de taraftarları yeni transferlerin heyecanı ile tribüne çekersiniz" şeklinde konuştu. 
 

Lukas Podolski'yi isteyen kulüpler kim?


Galatasaray'da Wesley Sneijder'in takımdan ayırılacağı yönünde iddialar ortaya atılsa da bir başka yıldız takımdan ayrılmak üzere.
Sarı kırmızılı kulüpten yıllık 3 Milyon Euro kazanan futbolcu ayrıca maç başı 20 Bin Euro ücret alıyor. Bu da yıllık 3,5 Milyon Euro'luk bir maliyet demek. Futbolcu için iyi bir bonservis bedeli önerilmesi halinde Lukas Podolski'nin takımdan ayrılma ihtimali bulunuyor. Alman futbolcunun da tekrar İngiltere'ye dönmeye sıcak baktığı ifade edildi.
Sarı kırmızılı takımda birçok yıldız ismin takımdan ayrılacağı ifade edilse de en net teklif alan isim sadece Lucas Podolski. 
 

Fernando Muslera, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edilen Fernando Muslera'nın menajeri açıklamalarda bulundu.

Meksika'dan Tigres'in istediği iddia edilen Muslera için konuşan Fonseca, "Muslera, Galatasaray'da çok mutlu ve takımın önemli oyuncularından biri. Türkiye'den ayrılmak isteyeceğini hiç sanmıyorum" dedi. 
 

Everton, Wesley Sneijder'i transfer edecek mi?


Wesley Sneijder'i göndermeye sıcak bakan ancak taraftar tepkisinden çekinen Galatasaray'da Hollandalı oyuncuya bir talip daha çıktı. Çin ve Amerika takımlarının ilgisini çeken oyuncuya İngiliz Everton talip.

Yönetimin satmaya sıcak baktığı transfere Sneijder'in de 7,5 milyon Euro'yu getirmesi halinde gitme opsiyonu var. 

Başta Amerika ve Çin takımlarının ilgilendiği Hollandalı oyuncuya İngiltere'de Everton'ın da talip olduğu ifade edildi. Kulüpler arası ve oyuncu - kulüp temaslarının başladığı iddia edildi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.