comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri - GS'nin Transfer Listesi (17 Haziran 2016 Cuma)

17 Haziran 2016, Cuma 01:00
Galatasaray Transfer Haberleri - GS'nin Transfer Listesi (17 Haziran 2016 Cuma)

Basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik. Galatasaray ile ilgili basında bugün hangi transfer haberleri yazıldı?

FutbolArena - 16 Haziran 2016 Perşembe gününde basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini derledik.


17 Haziran 2016 Cuma Galatasaray Transfer Haberleri 

 

Galatasaray, Eder Balanta'yı trasfer etti mi?


Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın stoper bölgesi için Eder Balanta ile anlaştığı öne sürüldü.

Fanatik'in haberine göre; Eder Balanta'da, dün itibariyle önemli gelişmeler yaşandı. 23 yaşındaki Kolombiyalı futbolcuyla menacerler vasıtasıyla görüşen Sarı-Kırmızılılar'ın, olumlu sonuç aldığı öğrenildi.
River Plate, genç savunmacıyı 5 milyon Euro'dan aşağı bırakmayı düşünmüyor. Galatasaray'ın teklifi ise 2.5 milyon Euro artı bir sonraki satıştan pay şeklinde gerçekleşti. 


Serdar Aziz için devler yarışıyor 


Bursaspor Başkanı Ali Ay, Serdar Aziz'in transferi konusunda FutbolArena'ya konuştu. Ay, Serdar Aziz'i hem Beşiktaş hem de Galatasaray istedi dedi. 

Serdar Aziz'in satışı konusunda görüşmeleri doğrulayan Bursaspor Başkanı, “Serdar Aziz için biz 6 milyon Euro istiyoruz. Yapılan görüşmelerde bizim istediğimiz parayı veren olmadı. Bizim şartlarımıza yaklaşan olmadığı için Serdar Aziz için bir anlaşma yok” dedi.

Bursaspor Başkanı, Serdar'ı Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş resmen istedi mi sorusuna şöyle yanıt verdi: “Evet Serdar Aziz'i hem Galatasaray hem de Beşiktaş istedi. Ancak bizim istediğimiz şartlar yerine gelmedi. Serdar için 6 milyon Euro istedik, istiyoruz.” 


Leonardo Araujo, Cimbom'a mı geliyor? 


Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da Leonardo Araujo ismi gündeme geldi. 

Transfer haberleriyle ünlenen ve Türkiye'yi de yakından takip eden İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio, Galatasaray'ın Leonardo Araujo'yu istediğini yazdı.

Di Marzio, Twitter'dan yaptığı açıklamada Galatasaray'ın 46 yaşındaki teknik adama talip olduğu belirtildi. Leonardo Aroujo'nun bu haber sonrası Galatasaray'ın resmi twitter hesabını takip etmesi ise dikkatlerden kaçmadı. 


Fatih Terim, Galatasaray'a dönecek mi?


Fatih Terim, Galatasaray taraftarlarını heyecanlarının sözlerinin yanlış yorumlandığını duyurdu.

Galatasaray'a dönüş sinyali olarak yorumlanan "Benle ya da bensiz milli takım yoluna devam edecek?" sözlerine açıklık getiren Fatih Terim, sözlerinin yanlış yorumlandığını duyurdu.

Terim "Ben o konuşmamda Milli Takımın serüveninin Dünya Kupası ile devam edeceğini söylemiştim. EURO 2016 son turnuva olmayacak, Milli Takım devam edecek" dedi. Terim ayrıca "Ben Milli Takımda çok mutluyum ancak hayatın ne getireceği belli olmaz. Öyle bir şey olursa sizden saklamam." şeklinde konuştu. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.