comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri - GS'ın Transfer Listesi (3 Haziran 2016 Cuma)

03 Haziran 2016, Cuma 00:29
Galatasaray Transfer Haberleri - GS'ın Transfer Listesi (3 Haziran 2016 Cuma)

Basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini sizler için derledik. Galatasaray ile ilgili basında bugün hangi transfer haberleri yazıldı?

FutbolArena - 3 Haziran 2016 Cuma gününde basında çıkan Galatasaray transfer haberlerini derledik.


3 Haziran 2016 Cuma Galatasaray Transfer Haberleri 


Galatasaray, Adnan Januzaj'ı transfer edecek mi? 


Galatasaray'ın, Manchester United'ta forma giyen Adnan Januzaj ile ilgilendiği ve genç oyuncuyu kiralamak istediği iddia edildi. FIFA Menajeri Saffet Balkan konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Radyospor'a konuşan Saffet Balkan, "Adnan Januzaj'ın Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum. Avrupa'da oynayan genç oyuncuların Türkiye'ye gelmesi çok zor" dedi.
2018 yılına kadar Manchester United ile sözleşmesi bulunan 21 yaşındaki futbolcu geçen sezon Borussia Dortmund'ta kiralık olarak forma giymişti. 


Sabri Sarıoğlu, Galatasaray'da kalacak mı? 


Galatasaray altyapısından yetişen ve uzun yıllardır sarı kırmızılı formayı giyen Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmesinin uzatılması yönünde karar alındığı iddia edildi. Deneyimli oyuncu alacağı ücrette indirime gidecek. 

Sabah'ın haberine göre; 1 Haziran itibarıyla serbest kalan Sabri ile sarı-kırmızılı yönetim tekrar anlaşma sağladı. Geçen yaz 4.8 milyon TL'ye imza atan deneyimli oyuncunun maddi şartlarda fedakarlık yaptığı öğrenildi. 
 

Galatasaray'da Alp Yalman göreve başlıyor 


Milliyet'in haberine göre; Alp Yalman, Florya'dan sorumlu isim olacak, Levent Nazifoğlu da A takımından sorumlu olarak mesai harcayacak.

Yeni üyelerden İsmail Sarıkaya ise tesis ve muhasebe ile ilgilenecek. Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ise yine mali işler ve koordinasyonu sağlayacak. İdari menajer Cenk Ergün de Florya'da etkin olarak mesai harcamaya devam edecek. 


Jan Olde Riekerink, Galatasaray'da kalacak mı? 


Vatan'ın haberine göre; Bir yandan UEFA'nın verdiği cezayla sarsılan, bir yandan da futbolda istenen sonuçların uzağında kalmasının baskısıyla adeta kâbus gibi bir yıl geçiren Galatasaray'da sezonu kötünün iyisi pozisyonunda bitmesinde payı büyük olan Jan Olde Rikerink profesyonelliği ile de alkış topluyor. Oyuncuların kalmasını istemesine rağmen yönetimin yeni hoca arayışlarında olduğu bu dönemde Hollandalı teknik adam kısa bir tatil yapmayı seçip görevinin başına döndü.    
 
Pazartesi İstanbul'a dönen Riekerink her ihtimali düşünerek planlama yapıyor. Sarı-kırmızılı takımdaki ilk görevi olan altyapının başına dönecekmiş gibi işlerine devam ederken bir yandan da yeni gelecek hoca için detaylı rapor oluşturuyor. 
Bu raporda A Takım'ın başına geldiği ilk günden beri yaptıkları, takımın kondisyonu, oyuncular hakkında tek tek detaylı bilgiler yer alacak  .  
 
Hollandalı teknik direktör diğer bir yandan da yönetimden çıkabilecek olumlu bir haber karşısında A Takım'la yola devam edecekmiş gibi de çalışmalar yapıyor. Transfer edilebilecek isimler hakkında detaylı araştırmalar yaparken, gönderilebilecek isimleri de belirlemeye çalışıyor. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.