comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Eren Derdiyok için Kasımpaşa'dan açıklama

10 Temmuz 2016, Pazar 13:32
Galatasaray Transfer Haberleri: Eren Derdiyok için Kasımpaşa'dan açıklama

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, FutbolArena'ya “Eren Derdiyok için Galatasaray ve Trabzonspor'dan transfer talebi geldi ama olumsuz yanıt verdik” dedi.

FutbolArena Özel - Transfer gündemini meşgul eden Kasımpaşa'nın golcüsü Eren Derdiyok için Galatasaray ve Trabzonspor'dan teklif geldi ama kulüp olumsuz yanıt verdi.
 

Kasımpaşa'dan Eren Derdiyok açıklaması


FutbolArena'ya konuşan Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Eren Derdiyok'un transferi hakkında net bilgiler verdi. Bu sezon transfere yatırım yapmama kararı aldıklarını anlatan Öksüz “Turgay Ciner, geçen yıl Kasımpaşa'nın uğradığı haksızlıklar sonrası (hakem kararları) bu sezon transfere yatırım yapmama kararı aldı. Bunun bilinmesi gerekiyor” dedi.
 

Galatasaray, Eren Derdiyok'u transfer edecek mi?


Öksüz, golcüleri Eren Derdiyok için transfer teklifleri aldıklarını ifade ederek “Transfere yatırım yapmayacağımız için oyuncu satmıyoruz. Eğer bu fikrimiz değişirse o zaman transferde yol haritamız yeniden şekillenebilir. Eren için hem Galatasaray hem de Trabzonspor'dan teklif aldık. Ancak iki kulübede olumsuz yanıt verdik. Fenerbahçe'den ise resmi bir teklif almadık” dedi.

Haber: Aydın Cingöz


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!