comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Mor pişmanlığı

31 Mayıs 2016, Salı 09:44
Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Mor pişmanlığı

A Milli Takım'ın Karadağ ile oynadığı maçta sergilediği performansla herkesi etkileyen Emre Mor, Galatasaray'ı pişman etti.

FutbolArena - Galatasaray'ın Türk futbolunun yeni yıldız adayı olarak lanse edilen Emre Mor ile ilgili büyük bir pişmanlık yaşadığı ortaya çıktı. Mustafa Denizli'nin ısrarla alınmasını istediği futbolcu için yönetimin hareketsiz kalması şimdilerde idarecileri pişman ettirdi.
 

Galatasaray, Emre Mor'u transfer edecek miydi?


Milliyet'in haberine göre; A Milli Takımı'nın Karadağ ile yaptığı karşılaşmada Emre Mor, 45 dakikada mest etti, Galatasaraylılar, “Kaçan balık büyük olur” diyerek kahretti.

Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılıp, Mustafa Denizli ile “Yola devam” kararı alınması sonrasında, kurt teknik adam, istediği 5 futbolcunun ismini Galatasaray Yönetimi'nin önüne koydu. Bunların başında da Emre Mor yer alıyordu. Denizli'nin Avrupa'daki kaynakları Mor'u tavsiye etmiş, hoca da bir maçının videosunu izlemiş ve ondaki yeteneği görmüştü.
Mustafa Denizli, “Cin gibi... Çok yetenekli... Galatasaray'ın yıllarca yıldız yükünü sırtlar” dediği Emre Mor için, “Gidin, alın, gelin” talimatı verdi.

Bunun üzerine bir yönetici, Danimarka'ya giderek, Nordsjaelland'a 500 bin euro teklif etti. Ancak kulübü bu rakamı komik bularak veremeyeceklerini söyledi. Üstelik futbolcu, bir Amerikan şirketinin portföyündeydi ve onlar da satamayacaklarını dile getirdi.

Buna rağmen Denizli, “Ne pahasına olursa olsun alın, 10 katı kazanırız” diyerek Emre Mor'daki ısrarını yineledi. Ancak UEFA'nın mektubu zaten tüm transferlerin durmasına yol açtı.
Mustafa Denizli, Galatasaray Teknik Direktörü olduktan sonra da Emre Mor'un 6 maç kasetini izledi ve ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gördü.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"