comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Cimbom'u isteyen Necati Ateş, Eskişehirspor yolunda

27 Haziran 2016, Pazartesi 14:36
Galatasaray Transfer Haberleri: Cimbom'u isteyen Necati Ateş, Eskişehirspor yolunda

Galatasaray'ın eski golcüsü Necati Ateş'in geri dönmesinde herhangi bir gelişme yaşanmadı. Oyuncu Eskişehirspor yolunda. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın eski golcüsü Necati Ateş'in geri dönmesinde herhangi bir gelişme yaşanmadı. Oyuncu Eskişehirspor yolunda. 
 

Necati Ateş, Galatasaray'a dönüyor mu?


Galatasaray'a dönmek istediğini açıklayan Necati Ateş, bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadığını, Eskişehirspor'a transferi konusunda görüşmelerinin devam ettiğini açıkladı.

Necati Ateş: "Galatasaray'a dönmek istedim"

Transferi hakkında FutbolArena'ya konuşan Necati Ateş, “Ben Galatasaraylıyım. Dönmek istedim ve bu dilekti. Ancak bir gelişme olmadı” dedi. 

Galatasaray'a transferi konusunda bir gelişme olmadığını aktaran Necati Ateş, eski takımlarından Eskişehirspor'la görüştüğünü açıkladı. 

Necati Ateş, “6 aydır Eskişehirspor'la görüşüyorum. Halil Ünal yeniden başkan olunca yeniden görüştük. Kendisine, kulüp başkanı olduğunuz sürece herhangi bir şart öne sürmeden her zaman Eskişehirspor'da çalışabileceğimi ifade ettim. İyi bir görüşme gerçekleştirdik. Bu konudaki gelişmeleri bekliyorum” diye konuştu.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.