comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray Transfer Haberleri: Aurelien Chedjou ayrılacak mı?

16 Haziran 2016, Perşembe 10:17
Galatasaray Transfer Haberleri: Aurelien Chedjou ayrılacak mı?

Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Aurelien Chedjou'dan konuyla ilgili önemli bir açıklama geldi.

FutbolArena - Galatasaray ile sözleşmesi devam etmesine rağmen Marsilya'ya transfer olmak istediği iddia edilen Aurelien Chedjou, geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu, Galatasaray'dan ayrılmak istemediğini söyledi.
 

Aurelien Chedjou, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Fanatik'te yer alan habere göre; Galatasaray Yönetimi'nin hem bonservis geliri hem de maaş bütçesinde yer açmak için satmak istediği tecrübeli oyuncu, öncelikle geride kalan sezonu değerlendirip, “Sezona yine tüm kupaları kaldırmak ve başarılı olmak için başladık. Ama sezonun başında çok erken bir hoca değişikliği oldu. Ayrıca rakiplerimiz kesinlikle bizden daha iyiydiler. Sakatlığımdan dolayı benim de performansım yetersizdi. Gelecek sezon daha iyi olmayı umuyorum” dedi.

Takımdan ayrılma fikrinin olmadığını dile getiren Chedjou, şöyle devam etti:
“Tekne batarken neden ayrılayım? Sadece bir sezon Avrupa'da olmayacağız. TV'de Avrupa maçlarını izlerken canım yanacak ama Finansal Fair Play ile ilgili yaptırımlara karşı yapacak bir şey yok. Gelecek sezon haftada bir maç yapmak belki de avantajımıza olacak. Gelecek yıl şampiyon olmak için hızlı bir şekilde güçlü olarak geri dönmeliyiz.”

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.