comScore
1 / 6

Galatasaray Transfer Haberleri (29 Ocak 2017)

Galatasaray Transfer Haberleri (29 Ocak 2017)

Spor Toto Süper Lig’de Akhisar Belediyespor’u 6-0’la geçen Galatasaray’ın transfer gündemi yoğun.

Son dakika Galatasaray transfer haberleri

Futbol Arena Transfer - Galatasaray ’da transfer haberleriyle ilgili son gelişmeler neler? Sarı kırmızılıların yapmak istediği transferlerle ilgili basında çıkan iddiaları bir araya getirdik.

Sarı kırmızılılarda Lucas Podolski’nin transferi konusunda yönetici Levent Nazifoğlu’ndan iç rahatlatıcı bir açıklama geldi. Nazifoğlu, “Kendisi burada kalmak istiyorsa biz de satmayız. Soyunma odasında da kendisine söyledim. ’Hiçbir yere gitmiyorsun diye’ şakalaştık. Biz Podolski gittiğinde gerçekten yerine koyma ihtimalimiz çok zayıf. En büyük arzumuz burada kalması" dedi. Poldi’nin Japonya’dan bir takımla anlaştığı yönündeki haberleri değerlendiren Nazifoğlu, "Podolski’ye inanırım. Geçen hafta bana ’Kalmak istiyorum’ dedi. Demek ki bir anlaşma yok" şeklinde konuştu. Sarı-kırmızılı takımın yöneticisi "Podolski giderse bir planınız var mı?" şeklindeki soruya da "Nasıl olabilir? Şartlar değişmez. Bu ay sonuna kadar transfer yapma refleksimiz kalmıyor" dedi.

Fanatik’in haberine göre Chedjou’nun affedilmesinin sonra savunmada alternatif sayısını artıran Galatasaray’ın şimdiki hedefi ise önce orta saha sonra da forvet. Beşiktaş’ın başarılı ismi Tolgay Arslan’ın Aslan’a yeşil ışık yakması, rotayı tamamen bu yöne çevirdi. Galatasaray’ın en kısa zamanda Kartal’a resmi teklifini ileteceği öğrenildi. Forvet işi ise Podolski’nin satılıp-satılmamasına bağlı, çünkü maaş bütçesinde tablo sıkıntılı.

Hürriyet, Posta, Fanatik, Fotomaç, Sabah, Habertürk, Milliyet ve AMK gibi gazetelerde Galatasaray ile ilgili çıkan transfer haberlerini sizler için bir araya getirdik.