comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray transfer dönemi için son kararını verdi

18 Ocak 2017, Çarşamba 20:13
Galatasaray transfer dönemi için son kararını verdi

Galatasaray 'Stoper mi, yoksa forvet mi alınacak?' derken son hakkını orta saha bölgesi için kullanma kararı aldı.

FutbolArena - Florya'da bugün yapılan görüşme sonrasında Galatasaray son transfer hakkını orta saha bölgesine kullanma kararı aldı.
 

Galatasaray transfer yapacak mı?


UEFA'nın koymuş olduğu 65 milyon euroluk bütçe kısıtı nedeniyle sadece 1 oyuncu transfer edebilecek olan Galatasaray, forvet planını rafa kaldırdı.

Hamit Altıntop'un ayrılığı sonrası orta sahasında Selçuk İnan, Nigel de Jong ve Tolga Ciğerci'den oluşan 3 alternatifi kalan sarı kırmızılılar, son transfer hakkını orta saha bölgesi için kullanma kararı aldı.
Selçuk İnan'ın da performansında yaşanan form düşüklüğünü de göz önüne alan Galatasaray, gelecek günlerde bir orta saha oyuncusunu kadrosuna katacak.
 

Riekerink'ten Podolski'nin transferi hakkında açıklama


Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Elazığspor maçının ardından takımın performansı hakkında konuşurken, Podolski'nin transfer söylentilerine de cevap verdi. 

PODOLSKİ AÇIKLAMASI

"Söylentiler çıkabiliyor. Ocak'ın sonuna kadar devam ediyor. Ancak şu an sahaya bakıyoruz. Kalbini ortaya koyan ve en iyi şekilde mücadele eden Podolski var. Sakatlıktan iyi bir şekilde döndü. Beni de ilgilendiren bu zaten."

"BRUMA'YI DA UNUTMAMAK LAZIM"

Riekerink, Garry Rodrigues'in Konyaspor maçında sol kanatta, Elazığspor maçında sağ açıkta oynatılması sorusuna "Konya maçında gösterdiği performans ortada. Diğer tarafta Bruma'nın kalitesini de unutmamak lazım. Konya'da sol açık, burada da sağ açık kullandık. Dediğim gibi Bruma'yı da unutmamak lazım." diye yanıt verdi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)