comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarıyla buluştu

19 Ekim 2016, Çarşamba 17:13
Galatasaray taraftarıyla buluştu

Galatasaray A Futbol Takımı, Florya'daki GSStore'da imza gününe katıldı ve taraftarlarla buluştu.

İmza gününe, teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink ile birlikte kaptan Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Sabri Sarıoğlu, Fernando Muslera, Bruma, Eren Derdiyok, Hakan Balta katıldı.
 
Yoğun ilgiden dolayı Tolga Ciğerci ve Lionel Carole da evlerinden gelerek arkadaşlarına imza gününde destek olmak için imza gününe katıldılar.
 
İmza törene GSStore'un yanındaki Turgay Vardar Medya Merkezi'nde gerçekleşirken binlerce Galatasaray taraftarı Florya'nın caddelerinde imza alabilmek, futbolcularla ve Jan Olde Riekerink'le fotoğraf çektirebilmek için sıraya girdi.
 
14:00'te başlayan imza günü, 15:30'da sona erdi. Futbolcular tek tek tüm taraftarların formalarını ve lisanslı Galatasaray ürünlerini imzalarken Galatasaray Mağzacılık ve Perakendecilik A.Ş Genel Müdürü Ali Öğüdücü, organizasyonun çok güzel olduğunu ve bundan sonra da yine böyle organizasyonlar yapacaklarını söyledi.

 
Selçuk İnan: Taraftarımızla daha güçlüyüz

 
Futbol takımımızın kaptanı Selçuk İnan bugün teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink, Wesley Sneijder, Sabri Sarıoğlu, Fernando Muslera, Bruma, Eren Derdiyok, Hakan Balta, Tolga Ciğerci ve Lionel Carole ile birlikte Florya GSStore'da taraftarlarla buluştu. Yeni sezon formalarını ve lisanslı ürünleri imzalayan futbolculardan Selçuk İnan, GSTV'den Deniz Gülen'e yaptığı açıklamada şöyle konuştu:
 
"Taraftarlarla birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Çok yoğun ilgi gösteriyorlar, sağ olsunlar. Zaten bize ne kadar güç verdiklerini her zaman belirtiyoruz. Bugün yine kulüplerine ve bize destek çıktılar. Bu nedenle takım arkadaşlarım adına onlara teşekkür ediyorum. Hafta sonu Trabzon maçında da desteklerini sürdürsünler. Gerçekten taraftara çok ihtiyacımız var. Onlarla birlikte her zaman daha güçlüyüz. Ve yine onlarla inşallah şampiyon oluruz..."

 
Levent Nazifoğlu: Eski günlerdeki gibi...
 
Florya'daki imza gününde taraftarlarla buluşan isimlerden biri de Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu'ydu. Taraftarlarla fotoğraf çektiren ve GSTV'den Deniz Gülen'e konuşan Levent Nazifoğlu'nun sözleri şöyle:
 
"Eski gösterişli günlerdeki gibi taraftarlarımız çok hevesli. Zaten bunu istiyorduk. Bilet satışlarına da bakıyorum herhalde 50 bini rahat bulacağız. Eski günlerimize döndük gibi görünüyor. Bu sadece bizim gayretimizle olmaz. Taraftarın desteğiyle olur. Artık skorlar geldikçe, yolumuza daha rahat devam edeceğiz. Burada gördüğüm kalabalık beni hafta sonu 50 bin Aslan için umutlandırdı. Türkiye'deki diğer şehirlerde de bu inanmışlığı görüyoruz. Allah'ın izniyle biz bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıyız..."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.