comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarından Volkan Demirel ve Melih Mahmutoğlu'na küfür

03 Şubat 2017, Cuma 20:09
Galatasaray taraftarlarından Volkan Demirel ve Melih Mahmutoğlu'na küfür

Galatasaray Odeabank - Panathinaikos maçında Fenerbahçeli futbolcu Volkan Demirel ile basketbol takımının oyuncusu Melih Mahmutoğlu'na yönelik küfürlü tezahürat yapıldı. 

FutbolArena - THY Euroleague'de Galatasaray Odeabank - Panathinaikos maçı öncesi sarı kırmızılı taraftarlar Fenerbahçe'de futbol takımının kaptanı Volkan Demirel ile basketbol takımının kaptanı Melih Mahmutoğlu'na yönelik küfürlü tezahüartta bulundu. 


Galatasaray taraftarlarından Panathinaikos maçında Volkan Demirel ve Melih Mahmutoğlu'na küfür


Panathinaikos maçı önecsi Galatasaray Odeabank'ta Göksenin Köksal'ın sahaya çıkması sonrası tribünlerde bir anda Volkan Demirel ve Melih Mahmutoğlu aleyhine küfürlü tezahürat yapıldı. 

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ı 85-80 yendiği maçta futbol takımının kaptanı Fenerbahçe futbol takımı kaptanı Volkan Demirel'in, saha içinde eşlik ettiği şarkı ve bu şarkıya tribünlerden Galatasaray'a yönelik küfür eklenmesi özellikle sarı kırmızılı cephede büyük bir tepkiye neden olmuştu. 
ERGİN ATAMAN: VOLKAN ABARTMIŞ

Galatasaray Odeabank antrenörü Ergin Ataman maçın ardından Volkan Demirel ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bence Volkan coşkusunu abartmış ve sınırını da aşmış. Çok da uzatılacak bir şey yok. Bu yeni değil. Geçen maç bitiminde çalınan müziği de unutmadık. (Çalgıcı karısı). O müziği de Volkan çaldırmadı herhalde. Bunun altındaki temel yerlere bakmak lazım. Fanatizm artık öyle boyutlara geldi ki, oyunculara da sıçramaya başladı. Bu çok tehlikeli. Bu fanatizmi yaratan da yönetimler. Ben Volkan'ın bu görüntülerinin bilinçli olduğunu düşünmüyorum. O coşku içinde bilinç altından çıkan bir hareket olarak görüyorum.”  diye konuşmuştu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)