comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftarlarından tesislerde protesto

28 Şubat 2017, Salı 00:11
Galatasaray taraftarlarından tesislerde protesto

Galatasaray taraftarları Beşiktaş derbisinin ardından Florya Metin Oktay tesislerinde yönetim ve futbolcuları protesto etti. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında Galatasaray'ın Beşiktaş karşısında aldığı mağlubiyetin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaklaşık 10-15 civarında sarı kırmızılı taraftar takımlarını ve yönetimi protesto etti. 
 

Galatasaray taraftarlarından Florya Metin Oktay tesislerinde Beşiktaş derbisi sonrası protesto


Galatasaray'ın, Beşiktaş karşısında aldığı yenilginin ardından yaklaşık 10-15 civarında sarı kırmızılı taraftar Metin Oktay Tesisleri'nde takımlarını protesto etti. Bazı taraftarlar Beyaz TV'ye röportaj verdi. 

İşte Galatasaray taraftarlarının Beşiktaş derbisi sonrası tepkileri:
"SUÇLU YÖNETİMDİR"

"Mağlubiyetin suçlusu yönetimdir. Çünkü hiçbir zaman kulüpte disiplin yok. Disiplinin olmadığı yerde başarı olmaz. Bir oyuncuyu kadro dışı bırakıp tekrar kadroya alamazsın."

"FUTBOLCULAR DA SUÇLU"

"Yönetim dışında futbolcular da suç var. Selçuk İnan bizim dördüncü yıldızı almamızda büyük pay sahibi ama şu anda çok kötü."

"SEMİH SAĞ BEKTE! BÖYLE SAÇMALIK OLAMAZ"

"Ruhsuz futbolcu istemiyoruz. Sağ kanatta Semih Kaya'yı oynatıyor. Linnes'i niye aldınız o zaman? Tudor hemen sihirli değneğini değdirecek sanki. Statta güvenlik zaafiyeti var ayrıca. Bizim her yerimiz aranıyor ama Beşiktaş taraftarı hiç aranmadı."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"