comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'dan Beşiktaş derbisi sonrası zehir zemberek açıklama

28 Şubat 2017, Salı 03:51
Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'dan Beşiktaş derbisi sonrası zehir zemberek açıklama

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'dan Beşiktaş derbisi sonrasında gündem yaratacak bir açıklama geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında Galatasaray'ın, Beşiktaş karşısında aldığı mağlubiyetin ardından ultrAslan taraftar grubundan zehir zemberek bir açıklama geldi. 


ultrAslan Beşiktaş derbisi sonrası flaş açıklama


Beşiktaş derbisinin ardından hakemleri hedef alan ve Bülent Yıldırım'ın Yasin ile Atınç'ın pozisyonunda penaltı vermemesine değinen ultrAslan yönetimi Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören ve sarı kırmızılı yönetimi topa tuttu.  

"HAKEM KATLİAMI SEZONU"
Sporculuğu ve örnek kililiğiyle Türk futboluna yön veren Turgay Şeren'in adının verildiği 2016/17 sezonunun, TFF ve MHK eliyle nasıl "Hakem Katliamı Sezonuna" dönüştürüldüğünü tarih elbet yazacaktır. 

"SATILIK DÜDÜKLER..."

Kulüp yöneticiliğinden Federasyon yöneticiliğine kadar bütün kariyeri skandal ve başarısızlıkalrla dolu Demirören'in yönetimindeki Federasyon için bu skandallar ne yazık ki her geçen gün sıradanlaşıyor. Hata olmaktan çıkıp aleni olarak art niyet ile takımımıza satılık düdükler ile çekilen operasyonların sonu gelmiyor. 

"BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLUĞU İÇİN İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ"

Henüz ligin başında verilmeyen penaltılar, aleyhimize verilen ofsayt goller, oyuncularımıza atılan tekmelere verilmeyen kırmızı kartlar ile başlayan puan gaspı ikinci yarıyla birlikte zirve yaptı. Şampiyonluk yolunda kilit öneme sahip haftalarda Karabük deplasmanında aleyhimize eyyam dolu bir penaltı uyduran, Kayseri ile oynanan maçta son dakikada atılan temiz golü vermeyen, Rize deplasmanında farkı açacağımız temiz golü ofsayt diye iptal eden ve son olarak Beşiktaş maçında henüz ilk dakikalarda bariz penaltımızı önce verip sonra vazgeçen operasyon hakemleri, federasyondan aldıkları talimatı harfiyen yerine getirdi ve sadece 4 haftada ligin bütün seyrini değiştirdi. Aynı süreçte şampiyonluğu için federasyonun bütün imkanları seferber edilen kulübün lehine ise rekor sayıda ve birçoğu haksız penaltı verildiği, oyuncularının kart görmemek için garanti almışçasına sportif ahlaka dahi aykırı hareketlerden kaçınmadığı tüm spor kamuoyunun gözü önündedir. 

"GALATASARAY KOMPLEKSLİ YILDIRIM DEMİRÖREN"

Galatasaray'a bir kupa daha vermeyi bünyesi kaldıramayacağı için olsa gerek Galatasaray kompleksli Yıldırım Demirören Federasyonu'nun hakemleri Türkiye Kupası'nda işini şansa bırakmadı. Türk futbolunun yüz karası, bir oyuncunun kırmızı kartını göz göre göre es geçti ve Galatasaray'ımızı geri düşüren bariz ofsayt golünü ise yine görmezden geldi ve elenmesine ciddi pay sahibi oldu. 

Yıllardır ne sahada ne masada ne adaleti sağlayamayan bu federasyon çektiği operasyonlarla hedefine ulaşsa da TFF bünyesindeki tüm bileşenler Türk futbol tarihinin sayfalarına karar birer leke olarak kazınacaktır. 

Tabi ki tüm bunlar yaşanırken adı var, kendi yok Galatasaray yönetimi de olayların baş aktörlerindendir. Göreve gelir gelmez ilk iş bu Galatasaray düşmanlarını desteklerini açıklayan yönetim, Galatasaray'ın haklarını tamamen savunamaz hale gelmiştir. Teknik Direktör kalitesi, transferi, kadro planlaması ve skandalları bir yana, masada Galatasaray armasını savunamayacak kadar basisretsiz şahısların bu kulübün yönetiminde yeri ve söz hakkı yoktur. 

"ACİZ YÖNETİM"

Her kameraya hakem hatalarından acizce şikayet edip en ufak bir yatprımıı olmayan yönetimin bir an önce oturduğu koltukları terk etmesi artık zorunlu hizmettir. 

Dünü unutmadan, yarınları bırakmadan 2 senede Galatasaray'ı getirdiğiniz nokta ortada. Yapılan saldırıları göğüsleyemediğiniz ortada. Kısaca yönetemediğiniz ortada. 

Tek çare derhal istifa! istifa! istifa!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)